Ogromna nowa wyprzedaż eShop obejmuje mnóstwo gier AAAWłaściciele Nintendo Switch i 3DS powinni sprawdzić tę ogromną wyprzedaż eShop, która obejmuje dziesiątki tytułów głównych wydawców zewnętrznych Capcom, Ubisoft, oraz EA. Podczas wyprzedaży wiele tytułów jest przecenionych nawet o 80%, np Need for Speed ​​Hot Pursuit Remastered za 8 USD (zwykle 40 USD), Immortals Fenys Rising za 12 USD (zwykle 60 USD) i Lost in Random za 6 USD (zwykle 30 USD).

To także świetna okazja, by odebrać w sprzedaży nowsze wydawnictwa, jak np Mario + Rabbids Iskry nadziei za 45 USD (zwykle 60 USD), Opowieści łowców potworów 2: Skrzydła ruiny za 20 USD (zwykle 60 USD) i It Takes Two za 30 USD (zwykle 40 USD).

Podczas gdy wyprzedaż obejmuje głównie gry Nintendo Switch, w sprzedaży jest również kilka tytułów 3DS wydanych przez Capcom, w tym Monster Hunter 4 Ultimate za 5 USD (zwykle 30 USD), Rewelacje Resident Evil za 8 USD (spadek z 20 USD) i Phoenix Wright: Ace Attorney – Podwójne przeznaczenie za 5 USD (zwykle 30 USD), między innymi. Z uwagi na zbliżające się zamknięcie 3DS eShop, może to być Twoja ostatnia szansa na zakup niektórych z tych gier po niskich cenach.

Jeśli szukasz więcej ofert Switch, partia własnych gier Nintendo Switch jest teraz przeceniona w eShopie.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/massive-new-eshop-sale-includes-plenty-of-aaa-games/1100-6510747/?ftag=CAD-01-10abi2f