Ogłoszono nową grę VR dla wielu graczy, Frenzies, na PSVR 2 i Meta Quest

Twórca Synapse, nDreams, ogłosił nową grę w wirtualnej rzeczywistości dla wielu graczy, która będzie dostępna na PSVR 2 i Meta Quest.

Frenzies: strzelanka na arenie dla wielu graczy

Frenzies to strzelanka arena o podobnej rozgrywce do Synapse, podzielona na nieprzewidywalne, pięciorundowe mecze o nazwach takich jak Red Light, Green Light i Glitter Pig – nie jest jasne, czym dokładnie są.

Rundy mogą być rozgrywane solo lub drużynowo, co zapewnia nieprzewidywalne wrażenia, a wszystko to w kostiumach inspirowanych grą Squid Game z konfigurowalnymi maskami.

Rozwój i reakcje

Gra została stworzona przez Near Light, studio nDreams.

„Ostatnią rzeczą, którą można krytykować w przypadku Frenzies, jest to, że jest nudne” – powiedział szef studia Near Light, Paul Mottram. „Inspirując się klasykami takimi jak Quake i Unreal Tournament, chcieliśmy wprowadzić do gatunku nieprzewidywalne emocje, zachowując jednocześnie to, co czyni strzelanki VR tak wyjątkowymi. Uważamy, że Frenzies zapewnia właściwą równowagę. »

Zamknięta alfa i recenzje na Synapse

Zamknięta alfa gry rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu – możesz zgłosić swoje zainteresowanie w społeczności Discord gry.

Synapse została wydana w zeszłym roku i zebrała entuzjastyczne recenzje, a nasz Ian Higton w swojej recenzji Synapse opisał tę grę jako „jedną z najlepszych strzelanek VR”.

Eurogamer rozmawiał także z aktorami głosowymi Jennifer Hale i Davidem Hayterem o ich rolach w Synapse i ponownym spotkaniu po wspólnej pracy nad Metal Gear Solid.

Źródło: www.eurogamer.net