Ogłoszono koniec NieR Reincarnation – ujawniono szczegóły i finałową kampanię

Nier Reinkarnacja: koniec przygody

Nier Reincarnation, narracyjna mobilna gra RPG osadzona w popularnym uniwersum Nier, zakończy swoje usługi w kwietniu. Chociaż do tego czasu gra będzie nadal otrzymywać wsparcie, jej ostatnia kampania fabularna będzie stanowić ostatnią dużą wersję.

Tajemniczy świat

Reinkarnacja została wydana po raz pierwszy 28 lipca 2021 roku na iOS i Androida i rozgrywa się w nieokreślonym momencie na osi czasu Niera. Podobnie jak poprzednie tytuły, Reincarnation to gra RPG osadzona w tajemniczym więziennym świecie zwanym „The Cage”, w którym gracze kontrolują różnych bohaterów rozmieszczonych w wielu wątkach fabularnych. W grze odbyło się również kilka wydarzeń crossover z grami, takimi jak remake Nier Replicant, Final Fantasy XIV i Persona 5.

Zamknięcie

Wiadomość o zamknięciu nadeszła tego samego dnia, co premiera ostatniego rozdziału najnowszej sagi narracyjnej „Ludzie i świat”, nazwanej Aktem II: Powrót.

W zawiadomieniu o zamknięciu Square Enix stwierdza:

Z przykrością informujemy, że NieR Re[in]goździk zakończy się wraz z zakończeniem „Ludzie i świat”.

Premiera ostatniego rozdziału „The People and the World” zaplanowana jest na 28 marca 2024 r. Gra będzie działać przez miesiąc po wydaniu ostatniego rozdziału do 29 kwietnia 2024 r. o godzinie 22:00 czasu PST, kiedy usługa zostanie wyłączona oficjalnie koniec. Chcielibyśmy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność naszym graczom za wsparcie przez 2,5 roku od premiery 28 lipca 2021 r.

Do końca usługi będziemy nadal dodawać treści i postacie, a także organizować różne wydarzenia i kampanie, więc mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się NieR Re[in]odcień skóry aż do końca.

Do czasu zakończenia usługi Square Enix będzie oferować 10 bezpłatnych wezwań dziennie, cotygodniowe prezenty w postaci klejnotów i inne korzyści. Sprzedaż przedmiotów w sklepie premium została wstrzymana. Pełny opis najnowszych aktualizacji i wydarzeń można przeczytać w poście na blogu Square Enix.

Były redaktor Jason Guisao był pod wrażeniem Nier Reincarnation, nazywając go w swojej opinii jednym z najlepszych dostępnych tytułów mobilnych, pisząc, że „Długie narracje i pętle rozgrywki oparte na umiejętnościach pojawiły się w portach konsol/PC, takich jak Genshin Impact i PUBG Mobilny. Jednak Nier Reincarnation uderza w złoty środek. Szczera fabuła z uderzającą grafiką, zapadająca w pamięć ścieżka dźwiękowa Keiichiego Okabe, nieinwazyjne mikrotransakcje i proste, ale satysfakcjonujące sterowanie w walce sprawiają, że Reincarnation jest jedną z najlepszych gier w stylu konsoli na urządzenia mobilne. »

Źródło: www.gameinformer.com