Ogłoszono datę premiery Skull and Bones


Po długim oczekiwaniu firma Ubisoft ogłosiła, że ​​Skull and Bones ukaże się 8 listopada na PlayStation 5, Xbox Series X/S, Google Stadia i PC za pośrednictwem Epic Games Store i Ubisoft Store.

Skull and Bones został oficjalnie ogłoszony w 2017 roku, choć prace rozpoczęły się wiele lat wcześniej. Bazując na bitwach morskich w Assassin’s Creed 4: Black Flag, Skull and Bones napotkał wiele opóźnień, brakowało początkowego okna premiery w 2018 roku i każdego kolejnego roku, aż do teraz.

Oficjalne zrzuty ekranu czaszki i kości

W Skull and Bones gracze pokierują własnymi pirackimi statkami. Przyjmuj kontrakty, zbieraj zasoby i żegluj po pełnym morzu, atakując statki handlowe w poszukiwaniu łupów. Różne wybory wpłyną na podróż gracza, a awansowanie w szeregach piratów otworzy nowe możliwości personalizacji twoich statków.

W drugiej złotej epoce piractwa gracze mogą połączyć siły z maksymalnie dwoma przyjaciółmi i umożliwić walkę PvP z przeciwnikami na otwartych wodach. Sprawdź tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o Skull and Bones, w tym szczegóły rozgrywki i nie tylko.

Ubisoft obiecuje solidną, wieloletnią mapę drogową po premierze z regularnymi aktualizacjami, nową zawartością, działaniami, historiami i wyzwaniami, a wszystko to za darmo.

Oprócz wcześniej ogłoszonych konsol, Skull and Bones będzie również dostępny w Ubisoft+ na PC, Stadia i Amazon Luna. Edycja premium będzie zawierać „Kolekcję Ballad of Bloody Bones”, która zawiera kilka elementów kosmetycznych dla kapitanów i statków, a także dwie dodatkowe misje, cyfrową książkę z ilustracjami i ścieżkę dźwiękową oraz żeton „Przepustki przemytników”.

Zamówienia w przedsprzedaży odblokują również „Pakiet Wysokości Pełnego Morza”, który zawiera „Strój Kapitana w Szatach Rozgłosu” i „Koronacyjny fajerwerk”.

Minęło dużo czasu, ale Skull and Bones zaraz wpłynie na nasze wody. Firma Ubisoft ogłosiła również kolejny napastnik Ubisoft na tę jesień, wraz z kolejnymi zapowiedziami gier i aktualizacjami.

Matt TM Kim jest redaktorem wiadomości IGN. Możesz do niego dotrzeć @Lawoftd.

Źródło : https://www.ign.com/articles/skull-and-bones-release-date-announced