Ogłoszono datę premiery Farming Simulator 25 – zamówienie w przedsprzedaży i edycja kolekcjonerska!

Zapowiedź Farming Simulator 25, obowiązkowej gry dla entuzjastów symulacji rolnictwa, która ukaże się na PC i konsolach 12 listopada. Fani będą mogli zanurzyć się w zbiorach w wysokiej rozdzielczości i cieszyć się wieloma nowymi funkcjami.

Nowe funkcje i zawartość gry

Dzięki ponad 400 dostępnym maszynom, nowym funkcjom rozgrywki i licznym ulepszeniom wizualnym, ta edycja Farming Simulator zapewnia wciągające wrażenia. Silnik gry opisany przez Giants Software jako bardzo przyjazny dla modów pozwoli graczom dostosować swoje wrażenia według własnego uznania.

Dostępne edycje i zamówienia w przedsprzedaży

Edycję standardową można zamówić w przedsprzedaży za 50 dolarów, ale edycja kolekcjonerska Farming Simulator 25, zarezerwowana wyłącznie na komputery PC, oferuje dodatkową zawartość. Za zaledwie kilka dolarów więcej gracze mogą cieszyć się „blokadą zapłonu USB”, umożliwiającą uruchomienie ciągnika za pomocą prawdziwego kluczyka, a także 16-bitową ścieżką dźwiękową w stylu retro, plakatami, samouczkami dotyczącymi modowania, naklejkami i ekskluzywną złotą wersją Holland CR11 kombajn.

Farming Simulator 25 Edycja kolekcjonerska (wyłącznie na PC) – 70 dolarów

Ponadto zamówienia w przedsprzedaży obejmują bezpłatny brelok dla fanów.

Ogólny aspekt przygody rolniczej

W tym roku Farming Simulator 25 wnosi globalny wymiar do przygody rolniczej, oferując możliwość uprawy ryżu w Azji. Gracze będą mogli także eksploatować grunty w Stanach Zjednoczonych lub Europie, aby rozwijać dochodową produkcję i zakładać linie produkcyjne w celu rozbudowy swojego imperium biznesowego.

Seria Farming Simulator chwalona jest za realizm, co po części tłumaczy jej sukces. Wielu rolników korzysta z gier ze świata rzeczywistego, aby pomóc im w uprawach, a marki z prawdziwego świata są obecne. Na przykład Farming Simulator 22 sprzedał się już w ponad 1,5 miliona egzemplarzy w pierwszym tygodniu od premiery, na krótko przewyższając liczbę aktywnych graczy w Battlefield 2042.

Źródło: www.gamespot.com