Ogłoszenia Nintendo Switch z Future Games Show – lato 2024.

Future Games Show – Summer Showcase 2024 dobiegło końca i zostało wypełnione wszelkiego rodzaju zapowiedziami gier wideo. Niektóre z nich zawierały nawet ogłoszenia na konsole, a kilka zostało potwierdzonych także na Nintendo Switch i ogólnie na platformach „Nintendo”. Oto podsumowanie wszystkiego, co dotyczy Switcha.

Nikoderiko: Magiczny świat – 2024

Dołącz do Niko i Luny w ich wyprawie do Nikoderiko, tętniącej życiem platformowej przygody. Kiedy duet odkrywa starożytny relikt na magicznej wyspie, nikczemny Grimbald z Cobring Gems Company porywa go. Aby ocalić wyspę i jej plemiona, muszą przemierzyć siedem wyjątkowych światów z pomocą swoich zwierzęcych przyjaciół i pokonać armię Cobringów. Dzięki przyjaznemu rodzinom projektowi, lokalnemu trybowi współpracy i muzyce Davida Wise’a, Nikoderiko obiecuje magiczną i tajemniczą podróż dla wszystkich grup wiekowych.

Farlandy – 2025

Szukając zmian w swoim życiu, trafiłeś na ofertę nie do odrzucenia: całą planetę w doskonałej cenie! Stara skała rolnicza porzucona przez lata w odległym Układzie Słonecznym. Tak więc, mając jedynie swój stary statek i osobistego droida pomocniczego, decydujesz się rozpocząć nowy etap swojego życia w odległym zakątku galaktyki.

Piekło biura – IV kwartał 2024 r

„Hell Of An Office” to pierwszoosobowa gra platformowa, w której wcielasz się w sfrustrowanego pracownika pierwszego dnia w biurze HELL, który podpisał umowę o pracę z samym Diabłem. Ścigany przez ognie piekielne, będziesz musiał biec z pełną prędkością przez 100 szalonych pionowych poziomów, aby ukończyć misję ucieczki z piekielnego świata korporacji.

Dredge: The Iron Rig DLC ​​– sierpień 2024

AntonBlast – 12 listopada 2024 (nowe demo, Steam)

Sword of the Necromancer: Resurrection – lato 2024

Pomóż Tamie ocalić Koko, korzystając z mocy zakazanego miecza Nekromanty. Przekształć swoich wrogów w sojuszników i dotrzyj do głębi lochów Nekromanty. Zdobądź wystarczającą moc, aby przywrócić Koko z martwych, bez względu na cenę. Teraz w 3D i z odnowionym systemem walki!

Źródło: www.nintendolife.com