Ogłaszamy Ys Memoire dla Zachodu na Anime Expo 2024

Nieoczekiwane ogłoszenie Ys Memoire: The Oath w Felghana na Zachodzie

Wygląda na to, że ogłoszenie o nowej lokalizacji gry zostało przypadkowo ujawnione przed Anime Expo 2024.

Tym razem jest to gra akcji typu RPG Ys Memoire: The Oath in Felghana, dostępna już na Nintendo Switch w Japonii. W usuniętym już poście w mediach społecznościowych firma XSEED Games udostępniła zdjęcie swojego składu na Anime Expo 2024, odnosząc się do wersji demonstracyjnej.

Jak wskazuje Gematsu, premiera miała prawdopodobnie nastąpić ostatniego dnia tegorocznej imprezy, ale została zaplanowana na złą datę. Ta zaktualizowana wersja gry „The Oath in Felghana” została pierwotnie wydana na Switchu w kwietniu 2023 r. i jest oparta na grze Ys III: Wanderers From Ys.

Zachodnie wydanie Ys Memoire: The Oath in Felghana

Jeśli ta lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej powinniśmy dowiedzieć się na Anime Expo 2024 w dniach 4–7 lipca. Oto przegląd:

„Ys: The Oath in Felghana zostało powszechnie uznane za arcydzieło serii gier RPG akcji Ys. Ta zremasterowana wersja w wysokiej rozdzielczości dodatkowo wzbogaca grę o dodatkowe elementy. »

Jest to ważna zmiana dla fanów serii Ys i otwiera nowe, ekscytujące możliwości dla zachodnich graczy. Czekajcie na więcej informacji na temat tej oczekiwanej wersji.

Źródło: www.nintendolife.com