Ogłaszamy Braid: Anniversary Edition na PlayStation, Xbox, Windows i Netflix w 2024 roku

Braid: Anniversary Edition pojawi się na wielu platformach w 2024 roku, ale nie na Switchu?

Fani gier wideo szaleją od chwili ogłoszenia, że ​​Braid: Anniversary Edition ukaże się na różnych platformach w 2024 roku, ale nie ma żadnej wzmianki o wydaniu na konsoli Nintendo Switch. Co się stało z tym długo oczekiwanym projektem na konsoli Nintendo? W tym artykule przedstawimy najnowsze szczegóły dotyczące tej godnej uwagi nieobecności.

Wydanie bez wzmianki o Switchu

Pierwotnie premiera gry Braid: Anniversary Edition na Nintendo Switch i innych platformach miała nastąpić w 2020 roku. Jednak niedawna aktualizacja wskazuje, że plany te mogły ulec zmianie. Rocznicowa wersja gry jest teraz oficjalnie zaplanowana na 30 kwietnia 2024 roku na PlayStation, Xbox, Windows, a nawet w usłudze subskrypcji Netflix. Po wydaniu tej pierwszej wersji na następny rok planowana jest także wersja na komputery Mac i Linux.

To ogłoszenie sprawiło, że wielu fanów Switcha zastanawiało się, co się dzieje, a w Internecie krąży wiele teorii. W tej chwili nie wydaje się, aby rocznicowe wydanie Braid zostało potwierdzone na Switchu. Skontaktowaliśmy się z twórcą Braid, Jonathanem Blowem, ale na razie nie otrzymaliśmy żadnych aktualizacji.

A co z wersją na Switcha?

Społeczność fanów Switcha i Nintendo Life zastanawia się zatem nad brakiem wzmianki o wersji na konsolę Nintendo. Należy jednak zauważyć, że po premierze w przyszłym roku zremasterowana wersja tej gry logicznej manipulującej czasem będzie zawierała ulepszenia wizualne i komentarz dźwiękowy.

W miarę upływu czasu gracze na Switcha wciąż mają nadzieję na oficjalne potwierdzenie premiery Braid: Anniversary Edition na wybranej przez siebie platformie. Będziemy na bieżąco informować Cię o wszelkich aktualizacjach dotyczących możliwej premiery na Switchu.

Źródło: www.nintendolife.com