Oglądaj Majora’s Mask z Marcusem i Kyle’em w każdy piątek na Twitchu!

Nowy odcinek legendarnej serii The Legend of Zelda

Po grze The Legend of Zelda: Ocarina of Time, która na nowo odkryła serię w 3D i stała się nowym punktem odniesienia, Nintendo wypuściło surrealistyczną kontynuację: Majora’s Mask. Dwa miesiące po wydarzeniach z Ocariny Link zostaje przeniesiony do alternatywnej wersji Hyrule zwanej Termina i musi powstrzymać bardzo wściekły księżyc przed uderzeniem w Ziemię w ciągu trzech nieustannie powtarzających się dni. Unikalna struktura i dziwaczny ton Majora’s Mask sprawiły, że zyskała ona zagorzałych obrońców i przeciwników, a wieloletni fan Zeldy odkryje ją po raz pierwszy, aby ustawić się na tej skali.

Dołącz do nas i przeżyj wyjątkowe wrażenia na Twitchu

Dołącz do Marcusa Stewarta i Kyle’a Hilliarda dzisiaj i w każdy piątek na Twitchu o 13:00 czasu centralnego, gdy przechodzą przez całą grę, aż do uratowania Terminy. Zarchiwizowane odcinki będą zamieszczane w każdą sobotę na naszym drugim kanale YouTube Game Informer Shows, który możecie obejrzeć powyżej oraz klikając poniższe linki.

Część 1 – Dużo czasu

Część 2 – Niedźwiedź

Część 3 – Deku Ball Z

Część 4 – Wypędzona świnia

Część 5 – To był zły wybór!

Część 6 – Ray Darmani

Część 7 – Zwijanie i ubijanie

Część 8 – Prawie miotacz ognia

Część 9 – Zabierz mnie wyżej

Część 10 – Sok z czasu

Część 11 – Ta o Joey’u

Część 12 – Brzydki kraj

Część 13 – Miecz to kapelusz kurczaka

Część 14 – Harvard dla Hyrule

Część 15 – Utrzymanie czystości

Nie przegap naszych transmisji na żywo na Twitchu

Jeśli podobają Ci się nasze transmisje na żywo, ale nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału na Twitchu, pamiętaj, że dzięki temu możesz nie tylko otrzymywać powiadomienia i uzyskać dostęp do specjalnych emotikonów. Będziesz mieć także dostęp do oficjalnego kanału Discord Game Informer, na którym członkowie naszej społeczności, moderatorzy i pracownicy spotykają się, aby omawiać gry, rozrywkę, jedzenie i organizować spotkania! Koniecznie śledź także nasz drugi kanał YouTube, Game Informer Shows, aby oglądać inne odcinki Replay, a także archiwa GI Live na Twitchu i nie tylko.

Źródło: www.gameinformer.com