Ogarnij miłość do klasyki dzięki wyprzedaży ID@Xbox Retro Sale


Nie ma bardziej kultowego stylu wizualnego, który wyraża miłość do gier bardziej niż retro pixel art. Dołącz do nas w tym liście miłosnym do kultury gier od jednych z najbardziej pasjonujących nowych głosów w branży, jednocześnie ciesząc się rabatami do 75% w okresie [email protected] Wyprzedaż retro. Oto tylko kilka z wyróżnionych wspaniałych tytułów:


Cuphead (25%) Klasyczna gra akcji typu run-and-gun, mocno skoncentrowana na walkach z bossami. Zainspirowany kreskówkami z lat 30., wizualizacje i dźwięk są starannie tworzone przy użyciu tych samych technik epoki; tradycyjna, ręcznie rysowana animacja cel, tła akwarelowe i oryginalne nagrania jazzowe. Graj jako Cuphead lub Mugman (w trybie dla jednego gracza lub lokalnej kooperacji), przemierzając dziwne światy, zdobywając nową broń, ucząc się potężnych super ruchów i odkrywając ukryte sekrety, próbując spłacić dług diabłu!

Wrota Baldura oraz Baldur’s Gate II: edycje rozszerzone (60%) Zmuszony do opuszczenia domu w tajemniczych okolicznościach, zostajesz wciągnięty w konflikt, który stawia Wybrzeże Mieczy na krawędzi wojny. Wkrótce odkrywasz, że działają inne siły, znacznie bardziej złowrogie, niż możesz sobie wyobrazić. Czy potrafisz oprzeć się złu we krwi i porzucić mroczne przeznaczenie, które cię czeka? A może obejmiesz swoją potworną naturę i wzniesiesz się do boskości? Dostosuj swojego bohatera, zwerbuj drużynę dzielnych sojuszników i eksploruj Wybrzeże Mieczy w poszukiwaniu przygód, zysków i swojego przeznaczenia.

Uciekinierzy 2 (75%) Zaryzykuj wszystko, aby wydostać się z najtrudniejszych więzień na świecie. Odkrywaj największe dotychczas więzienia z wieloma piętrami, dachami, otworami wentylacyjnymi i podziemnymi tunelami. Będziesz musiał żyć zgodnie z więziennymi regułami, brać udział w apelu, wykonywać więzienne prace i przestrzegać rygorystycznych procedur, cały czas potajemnie konstruując swoje starania o wolność. Twoja ucieczka z więzienia zabierze Cię z mroźnego Fortu Tundra do pociągu pędzącego przez pustynię, a nawet do ostatniej granicy!

Pixark (75%) Ogromny, dziki świat pełen złośliwych dinozaurów, magicznych stworzeń i niekończących się przygód! Aby przetrwać w tej tajemniczej krainie, musisz oswoić dzikie i przytulne stworzenia, stworzyć zaawansowane technologicznie i magiczne narzędzia oraz zbudować własną bazę z kostek. Dzięki solidnemu kreatorowi postaci, nieskończonej liczbie map opartych na wokselach i proceduralnie generowanych zadaniach, Twój PixArk przygoda będzie zupełnie wyjątkowa. Połącz siły ze znajomymi, aby utworzyć plemię lub graj samodzielnie. Poświęć czas na budowę potężnej fortecy lub wyrusz na wyprawę w rozległej jaskini. Leć na grzbiecie smoka i uderzaj wrogów magiczną różdżką lub jedź na potężnym T-Rexie i strzelaj do wrogów z wyrzutni rakiet. W świecie PixArk sposób, w jaki grasz, zależy od Ciebie – jeśli przeżyjesz!

Surwiwaliści (60%) Wyspa żyje! Twój nowo odnaleziony dom zmieni się wraz z cyklami dnia i nocy, gdy będziesz odkrywać i odkrywać jego sekrety. Poluj (lub bądź ścigany przez) zwierzęta dla pożywienia i szereg mitycznych wrogów, którzy niekoniecznie są zadowoleni z twojego widoku. Zdobądź misje od Tajemniczego Nieznajomego lub znajdź je wyrzucone na brzeg. Przygotuj się na wędrówkę po proceduralnie generowanej dziczy, z różnymi biomami, na przygodę wyjątkową dla każdego gracza. Za dużo odkrywasz niebezpieczeństw życia na wyspie lub po prostu chcesz podzielić się swoją wiedzą budowlaną z przyjaciółmi? Surwiwaliści pokryłeś! Ukończ wspólne przygody, zdobywaj łupy, handluj i ostatecznie przeżyj razem, a ty i maksymalnie trzech rozbitków odkrywaj raj na wyspie.

Królestwo Dwie Korony (30%) Side-scrollowa mikro-strategiczna gra o minimalistycznym charakterze, otoczona piękną, nowoczesną estetyką pixel art. Wciel się w rolę monarchy na ich rumaku i rekrutuj lojalnych poddanych, buduj swoje królestwo i chroń je przed chciwymi stworzeniami, które chcą ukraść twoje monety i koronę. W zupełnie nowym trybie kampanii monarchowie muszą teraz pracować nad zbudowaniem królestwa, które przetrwa do czasu, aż znajdzie sposób na pokonanie Chciwości na dobre. Eksploruj środowiska, aby odkryć nowe wierzchowce i sekrety ukryte w głębinach.


Wszystkie te tytuły i nie tylko są w sprzedaży do 18 października w okresie [email protected] Wyprzedaż retro! Pospiesz się, aby skorzystać z tej wspaniałej okazji, aby zbudować swoją galerię retro. Zobacz pełną listę gier na xbox.com.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/14/idxbox-retro-sale/