Oficjalny kontroler perkusyjny Hori Taiko no Tatsujin na Nintendo Switch spadł do najniższej ceny w historii


Jeśli szukałeś oficjalnego kontrolera perkusyjnego do gry Taiko no Tatsujin: Drum 'n’ Fun! ale unikał wysokiej ceny, spójrz jeszcze raz. Teraz jest w sprzedaży za najniższą cenę w historii.

Oficjalny kontroler Taiko no Tatsujin na Switcha

Taiko no Tatsujin Festiwal Rytmiczny

Rytm Taiko no Tatsujin Festiwal

W tej chwili możesz odebrać oficjalnie licencjonowany kontroler perkusyjny Hori Taiko no Tatsujin ze sklepu Bandai Namco za jedyne 62,99 USD, czyli 10% spadek ceny w stosunku do pierwotnej sugerowanej ceny detalicznej 70 USD. Ten zestaw perkusyjny prawie nigdy nie jest dostępny w ofercie Bandai Namco, a jedynym sposobem na jego zdobycie są osoby trzecie, takie jak Amazon. Zwykle są droższe, od 80 do 100 USD. Zauważ, że gra nie jest wliczona w cenę z zestawem perkusyjnym, więc kup w tym samym czasie mocno przecenioną grę Taiko no Tatsujin Rhythm Festival na Amazon.

Taiko no Tatsujin to niezwykle zabawna i wymagająca gra rytmiczna na perkusję na konsolę Nintendo Switch. Taiko no Tatsujin może nie radzi sobie zbyt dobrze w Stanach Zjednoczonych, ale seria cieszy się ogromnym powodzeniem i popularnością w Japonii. Tam jest to powszechna obecność w galeriach zręcznościowych, gdzie często można zobaczyć mistrzów wykonujących nadludzkie kombinacje na najwyższych poziomach trudności. Gra Nintendo Switch emuluje tę grę we wszystkim poza sterowaniem. Podczas gdy w wersji zręcznościowej uderzasz pałkami perkusyjnymi, w wersji Switch jesteś zdegradowany do używania przycisków sterujących lub interfejsu ekranu dotykowego. Ten oficjalny zestaw perkusyjny firmy Hori jest tak blisko wersji arkadowej, jak to tylko możliwe. Jest responsywna, trwała i sprawi, że Taiko no Tatsujin będzie wyglądać jak zupełnie nowa (i lepsza) gra.

Aby uzyskać więcej ofert, zapoznaj się z naszymi codziennymi ofertami na dziś.Źródło : https://www.ign.com/articles/deal-alert-hori-taiko-no-tatsujin-drum-controller-nintendo-switch