Oficjalna manga Elden Ring ma przerwę, aby zagrać w rozszerzenie Shadow of the Erdtree

Nowa przerwa w oficjalnej mandze Elden Ring

Oficjalna manga Elden Ring została zawieszona, ponieważ jej twórca bierze sobie przerwę, aby zagrać w rozszerzenie Shadow of the Erdtree.

Jak donosi Automaton, Nikiichi Tobita, autor komiksowej mangi Elden Ring: The Road to the Erdtree, ogłosił na X/Twitterze, że pominie premierę serii 19 lipca 2024 r., aby spędzić czas grając w Shadow of the Erdtree Erdtree, wydany 21 czerwca.

Popularność dodatku Shadow of the Erdtree

Tobita udostępnił rysunek przedstawiający siebie śpiącego obok ogłoszenia, przedstawiający go śniącego o „świetlanym chłopcu-robaku” – nowym stworzeniu w rozszerzeniu, które natychmiast stało się hitem po jego ujawnieniu przez dewelopera FromSoftware.

Prawdopodobnie nie jest on jedynym fanem Elden Ring, który bierze trochę wolnego, aby zagrać w dodatek, nad którym prace trwają od ponad dwóch lat.

Przygotuj się na DLC Shadow of the Erdtree

Podobnie jak w poprzednich grach FromSoftware, Dark Souls i Bloodborne, dostęp do DLC nie jest tak prosty, jak wybranie go z menu, a gracze muszą wcześniej wykonać kilka niejasnych wyczynów, w tym pokonać opcjonalnego bossa. Na szczęście IGN ma przewodnik na temat przygotowań do DLC Shadow of Erdtree, jeśli musisz się przygotować przed premierą rozszerzenia. Koniecznie sprawdź naszą interaktywną mapę Elden Ring, aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnych ważnych przedmiotów kolekcjonerskich.

Sprawdź także „How Long to Beat” serwisu IGN dla Shadow of the Erdtree i zabij czas przed zbliżającą się premierą, czytając naszą obszerną recenzję 10/10. „Podobnie jak poprzednia gra podstawowa, Elden Ring: Shadow of the Erdtree podnosi poprzeczkę w zakresie rozszerzeń dla jednego gracza” – powiedzieliśmy. „Wykorzystuje wszystko, co uczyniło grę podstawową kultową grą RPG, kondensuje ją w stosunkowo kompaktowej kampanii trwającej 20–25 godzin i oferuje fantastyczne nowe wyzwania dla najbardziej zaangażowanych fanów. »

Pisanie w IGN to wysiłek zespołowy i pracujemy z pasją, aby dostarczać Ci najnowsze wiadomości ze świata gier. Pozostań z nami w kontakcie, aby nie przegapić żadnych wiadomości na temat swoich ulubionych gier!

Źródło: www.ign.com