Oferty na Gwiezdne Wojny z 4 maja: Zaoszczędź na Jedi: Survivor, Switch OLED, LEGO Skywalker Saga.

Wreszcie nadszedł 4 maja, co oznacza, że ​​to oficjalny Dzień Gwiezdnych Wojen! Aby to uczcić, wszelkiego rodzaju gry, zabawki i gadżety związane z Gwiezdnymi Wojnami są dziś w promocji! Najlepsze oferty na sobotę, 4 maja obejmują Star Wars Outlaws, Star Wars Jedi: Survivor, Nintendo Switch OLED, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga i nie tylko.

Banici z Gwiezdnych Wojen

Aby uczcić Dzień Gwiezdnych Wojen, Best Buy oferuje kartę podarunkową o wartości 15 dolarów na zamówienie w przedsprzedaży Star Wars Outlaws. Dotyczy to wszystkich wersji gry na wszystkich platformach. Premiera gry zaplanowana jest na 30 sierpnia, więc pamiętaj, aby złożyć zamówienie w przedsprzedaży już teraz, aby otrzymać bezpłatną kartę podarunkową!

Gwiezdne Wojny Jedi: Ocalały

Czy jest lepszy sposób na uczczenie Dnia Gwiezdnych Wojen niż zdobycie Star Wars Jedi: Survivor ze zniżką? Obecnie Amazon oferuje grę za jedyne 25 dolarów, co jest najniższą ceną, jaką do tej pory widzieliśmy. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z Star Wars Jedi: Upadły zakon. Cal Kestis stał się potężnym Jedi podróżującym po galaktyce, aby zachować pokój. Dzięki nowym zdolnościom Mocy, mieczom świetlnym i opcjom walki wręcz Survivor to świetna kontynuacja i tytuł, który powinien wypróbować każdy fan Gwiezdnych Wojen.

Nintendo Switch OLED

Woot oferuje obecnie model Nintendo Switch OLED z białym Joy-Conem za 314,99 USD. Jeśli nie masz jeszcze konsoli Switch, warto rozważyć zakup modelu OLED. Dzięki oszałamiającemu wyświetlaczowi OLED gry na Switchu wyskakują i wyglądają żywo. Dodatkowo nowa, przeprojektowana podstawka znacznie ułatwia grę na tym urządzeniu w trybie stołowym.

LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga odtwarza wszystkie dziewięć filmów w jednym niesamowitym doświadczeniu LEGO! Można grać setkami postaci, z ogromnymi planetami do odkrycia i zadaniami do wykonania. Jeśli byłeś fanem gry Complete Saga, dzięki Skywalker Saga wszystko staje się jeszcze wspanialsze.

Elektroniczny hełm Star Wars The Black Series Axe Woves Premium

Jeśli lubisz cosplay, a nawet kupujesz repliki do swojego domu, Amazon ma niesamowitą ofertę na wysokiej jakości elektroniczny hełm Star Wars The Black Series Axe Woves. Ten zestaw słuchawkowy, wzorowany na jego występie w The Mandalorian, ma podświetlany wyświetlacz przezierny, regulowany pałąk i wiele innych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – wydanie kompletne

Walmart ma teraz grę Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji pełnej za 20 dolarów. Ta gra to rozszerzona i ostateczna wersja ogromnej gry RPG, z ulepszoną grafiką, szybszym czasem ładowania i teksturami dla Xbox Series X. Gra zawiera nawet elementy inspirowane hitową serią Netflix, dzięki czemu możesz doświadczyć ostatecznej wersji tego ukochanego tytułu .

LEGO Star Wars Dziecko

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen dostępny jest zestaw LEGO Star Wars The Child! Dziecko, znane jako Grogu, jest ważną postacią w serii Mandalorian. W towarzystwie Din Djarina obaj wyruszają na liczne misje po galaktyce. Ten zestaw LEGO zawiera nawet miniaturową minifigurkę Grogu!

Źródło: www.ign.com