Oferta Star Wars: zegarki Citizen w promocji, skorzystaj szybko!

Dzień Gwiezdnych Wojen przypada 4 maja – niech czwarty będzie z Tobą – i choć znajdziesz mnóstwo zniżek na gry wideo i akcesoria, jedną z najlepszych ofert są zegarki Citizen. Na to wydarzenie przecenione zostaną cztery modele z popularnej serii Citizen Star Wars. Jednak dwa z nich mają ograniczone zapasy, więc będziesz musiał je wkrótce sprawdzić, jeśli chcesz skorzystać z oszczędności.

Zniżki na zegarki Citizen Star Wars

Modele C-3PO i Millenium Falcon to te, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ przekroczyły już 70%. Oznacza to, że istnieje duża szansa, że ​​zostaną wyprzedane przed końcem dnia. Modele R2-D2 i Rebel Pilot prawdopodobnie nie powinny być niedostępne, ale oferty te mogą również nie być dostępne po 4 maja. Ceny w nawiasach to ceny, jakie zapłaciłbyś, gdybyś kupił te zegarki Star Wars bezpośrednio od Citizena – pierwotna cena każdego zegarka wynosi od 450 do 475 dolarów.

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, otrzymasz projekt inspirowany pierwszym analogowo-cyfrowym zegarkiem Citizen, który oprócz standardowego wyświetlacza cyfrowego zapewnia łatwy dostęp, oferuje różnorodne tarcze zegarka. Obejmują one również pięcioletnią ograniczoną gwarancję i unikalny grawer Star Wars na odwrocie. Jak można się spodziewać, są one wykonane zgodnie z wysokimi standardami Citizen, co czyni je doskonałym prezentem premium dla każdego fana Gwiezdnych Wojen.

Największa obniżka ceny dotyczy wersji C-3PO, z prawie 50% obniżką ceny wyprzedażowej z 4 maja na stronie internetowej Citizen. Jest to jednocześnie najniższa cena, jaką kiedykolwiek widzieliśmy za ten zegarek. Większość innych zegarków jest również oferowana w najlepszych cenach w historii, więc przeglądaj oferty, póki możesz.

Seria kolekcjonerska Lego Star Wars TIE Interceptor

Jeśli szukasz kolejnej świetnej oferty związanej z Gwiezdnymi Wojnami, znajdziesz nową serię kolekcjonerską Lego Star Wars TIE Interceptor z odrobiną darmowych gadżetów.

Źródło: www.gamespot.com