Oferta specjalna: Nintendo Switch Lite Animal Crossing za 159 euro!

Skorzystaj już teraz z świetnej oferty Walmart przed Prime Day! Tak naprawdę marka oferuje konsolę Nintendo Switch Lite (Timmy’s i Tommy’s Aloha Edition) za jedyne 159 dolarów. Ta obniżona cena to prawdziwa okazja, biorąc pod uwagę, że regularna cena wynosi 199 dolarów i obejmuje pełną grę Animal Crossing: New Horizons. Ta promocja jest częścią większej wyprzedaży w Walmarcie i stanowi bezpośrednią konkurencję z Prime Day Amazona. Jesteśmy pewni, że Amazon nie będzie w stanie dorównać ani przekroczyć tej oferty podczas samego Prime Day.

Funkcje Nintendo Switch Lite z Animal Crossing za 159 dolarów

Nintendo Switch Lite kosztuje o 100 dolarów mniej niż oryginalny Switch i 150 dolarów mniej niż Switch OLED. Jest kompatybilny z większością gier Nintendo Switch i współpracuje z tym samym sprzętem, zapewniając identyczną wydajność. Trzy główne kompromisy Switch Lite to: (1) kontrolerów nie można odłączyć, (2) konsoli nie można umieścić w stacji dokującej, aby grać na telewizorze, oraz (3) ekran jest mniejszy (5,5″ w porównaniu do 6,2″ w przypadku Switch Lite). Switch i 7″ dla Switch OLED). Jeśli planujesz używać Switcha wyłącznie jako konsoli przenośnej, Switch Lite będzie doskonałym wyborem. Chociaż kontrolerów nie można odłączyć, Switch Lite obsługuje bezprzewodową technologię Bluetooth, umożliwiając zakup kolejnej pary Joy-Con, kontrolera Switch Pro lub kompatybilnego kontrolera bezprzewodowego innej firmy, zapewniając w ten sposób bezprzewodowe wrażenia z gry.

Jeśli lubisz gry symulujące życie, takie jak Stardew Valley, Harvest Moon lub Minecraft, prawdopodobnie pokochasz Animal Crossing. To oczywiste, że Nintendo włożyło całą miłość w ten autorski tytuł i jest to zdecydowanie jedna z najlepszych – i najbardziej relaksujących – gier na Nintendo Switch. To świetny wybór dla graczy w każdym wieku, w tym dzieci. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej świetnej recenzji IGN.

Wyprzedaże i aktualności związane z Nintendo Switch, które mogą Cię zainteresować

Źródło: www.ign.com