Oferta Meta Quest 2: zdobądź elitarny pasek za darmo


Każdy, kto szuka bezprzewodowego zestawu słuchawkowego VR, powinien najpierw spojrzeć na Meta Quest 2. Uderza w dobre miejsce pod względem ceny, jakości oraz dostępności gier i aplikacji. Przez ograniczony czas, od teraz do 19 stycznia, jeśli kupisz Meta Quest 2, otrzymasz Elitarny Pasek za darmo (zobacz go na Amazon). Te zwykle kosztują 59,99 USD, więc jest to niezła propozycja wartości.

Darmowy pasek elitarny przy zakupie Meta Quest 2

Elite Strap to dodatek, który sprawia, że ​​korzystanie z Meta Quest 2 jest wygodniejsze. Standardowy Quest 2 wykorzystuje paski z tkaniny, więc zestaw słuchawkowy wydaje się nieco obciążony z przodu i prawdopodobnie luźniejszy. Elite Strap ma plastikowe paski, które utrzymują go na miejscu, a także elastyczną tylną klamrę, która sprawia, że ​​pozostaje bezpieczniej na miejscu. Zapewnia również lepszą równowagę urządzenia i ma kółko, które można przekręcić, aby dokręcić zestaw słuchawkowy na głowie.

Jeśli chodzi o obecny rynek VR, powiedziałbym, że Meta Quest 2 jest nadal najlepszym wyborem dla większości ludzi. Jest tańszy niż nadchodzący PSVR 2 i nie trzeba go podłączać do PS5, aby go uruchomić. Jest o wiele tańszy niż nadchodzący HTC Vive XR Elite. Jeśli chcesz uruchamiać bardziej imponujące gry, niż pozwala na to sprzęt Quest 2, na przykład Half Life: Alyx, możesz podłączyć go do komputera do gier i używać go jak zwykłego zestawu słuchawkowego VR.

Jest super wszechstronny, wygodny i kosztuje dużo mniej niż większość konkurencji. Możesz sprawdzić naszą wstępną recenzję Meta Quest 2, aby uzyskać więcej informacji.

Jedynym prawdziwym zaskoczeniem jest to, że poprzednie promocje Meta Quest 2 dobiegły końca. W okresie świątecznym można było kupić jeden za 349,99 $ i był dostępny z Beat Sabre i Resident Evil 4. Ta promocja się skończyła, więc nie ma już gry w pakiecie. Ale otrzymanie darmowego paska Elite to dobra okazja dla każdego, kto przegapił poprzednią promocję.

Chris Reed jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem ds. handlu w IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @_chrislreed.

Źródło : https://www.ign.com/articles/meta-quest-2-deal-get-an-elite-strap-for-free