Oferta limitowana: Microsoft Project i Visio Pro 2021 za 20 USD za sztukę!

Niesamowite zniżki na aplikacje Microsoft Project Professional 2021 i Microsoft Visio Professional 2021! Przez ograniczony czas każdą aplikację możesz kupić na StackSocial za jedyne 20 USD do 5 lipca. Ceny detaliczne tych aplikacji są znacznie wyższe. Project Professional kosztuje 1130 dolarów w sklepie Microsoft Store, a wersja standardowa kosztuje 680 dolarów. Standardowa wersja Visio kosztuje 310 dolarów, a wersja profesjonalna – 580 dolarów.

Wyjątkowe rabaty na aplikacje profesjonalne

Są to znaczne zniżki na obie te aplikacje, ale ich użyteczność będzie w dużej mierze zależała od rodzaju wykonywanej pracy. W świecie oprogramowania Microsoft Visio i Project można uznać za „niszowe”. Istnieją tanie lub nawet bezpłatne alternatywy dla tych aplikacji, ale jeśli jesteś fanem pakietu Microsoft, te oferty mogą Cię zainteresować.

Microsoft Visio: oprogramowanie do burzy mózgów i tworzenia diagramów

Microsoft Visio to oprogramowanie do burzy mózgów i tworzenia diagramów używane do tworzenia wykresów, schematów blokowych i innych wizualizacji danych, takich jak plany architektoniczne. Oferuje wiele szablonów schematów blokowych, schematów organizacyjnych, planów pięter itp. i może importować dane z innych programów Microsoft, takich jak Excel, Exchange i Entra ID, aby automatycznie tworzyć wykresy i wykresy.

Microsoft Project: zaawansowane zarządzanie projektami

Microsoft Project to aplikacja do zarządzania projektami podobna do narzędzi takich jak Asana czy Trello. Zawiera gotowe przykładowe projekty, narzędzia do przeglądania harmonogramów i zintegrowany formularz wprowadzania grafiku, a także wiele innych funkcji.

Oferty StackSocial dotyczą edycji Professional 2021 obu aplikacji. Wersje te zapewniają natychmiastowy i dożywotni dostęp do programów, a także wszystkie przyszłe aktualizacje oprogramowania i bezpłatną obsługę klienta. Klucze zakupione w StackSocial muszą zostać aktywowane w ciągu 30 dni i umożliwiać instalację na jednym komputerze jednocześnie.

Inne świetne oferty na oprogramowanie Microsoft

StackSocial ma także kilka innych ofert na oprogramowanie Microsoft. Wszystkie te oferty są ważne do 5 lipca, nie przegap ich!

Źródło: www.gamespot.com