Oferta Cyber ​​​​Tygodnia: Wyprzedaż wszystkich książek Harry’ego Pottera w twardej oprawie w ilustrowanej edycji, w tym Zakon Feniksa


Podczas Cyber ​​​​Tygodnia Amazon oferuje najlepsze ceny, jakie widzieliśmy każdy Książka Harry Potter w wydaniu ilustrowanym w twardej oprawie, dzięki połączeniu natychmiastowych rabatów i kuponu o wartości 5 USD, który można przypiąć bezpośrednio na stronie produktu. Obejmuje to najnowszy Harry Potter: Zakon Feniksa, który został wydany w zeszłym miesiącu. Możesz kupić wszystkie 5 książek za mniej niż 100 USD! Ta umowa nie była dostępna w Czarny piątek ani w Cyberponiedziałek. Z pewnością będzie to popularny sprzedawca wśród kupujących prezenty świąteczne, więc wskakuj na śnieg, zanim się wyprzedają.

Książki Harry’ego Pottera w wersji ilustrowanej w twardej oprawie to najładniejsze i najbardziej pożądane fizyczne książki o Harrym Potterze, jakie możesz zdobyć. To nie są tylko „zwykłe” twarde okładki z zaledwie kilkoma oszczędnymi stronami graficznymi; zamiast tego każda książka jest wypełniona licznymi kolorowymi ilustracjami. Obecnie tylko pięć książek ma ilustrowane wydania: Księga 1 (Sorceror of Stone), Księga 2 (Komnata Tajemnic), Księga 3 (Więzień Azkabanu) i Księga 4 (Czara Ognia), a całkiem niedawno Księga 5 (Zakon Feniksa).

Harry Potter i Zakon Feniksa: wydanie ilustrowane

Kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i Zakon Feniksa: wydanie ilustrowane (książka 5)

Zakon Feniksa to najnowsza ilustrowana edycja, a także najdłuższa. Ten ogromny tom ma 576 stron. Nie powinno to być niespodzianką, ponieważ książki rosły w miarę trwania serii. Całość jest zilustrowana kolorowymi ilustracjami autorstwa Jima Kaya i Neila Packera. Niektóre ilustracje to całe strony — lub dwustronicowe rozkładówki — podczas gdy inne to mniejsze obrazy umieszczone w samym tekście. To sprawia, że ​​​​jest to uderzająco wspaniała książka i wciągająca lektura.

Wszystkie dotychczas opublikowane wydania ilustrowane Harry’ego Pottera

Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Wydanie Ilustrowane w Twardej Okładce (Księga 1)

Odetnij kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i Kamień Filozoficzny: Wydanie Ilustrowane w twardej okładce (Book 1)

Harry Potter i Komnata Tajemnic: Wydanie Ilustrowane w Twardej Okładce (Księga 2)

Odetnij kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i Komnata Tajemnic: wydanie ilustrowane twarda okładka (książka 2)

Harry Potter i więzień Azkabanu: wydanie ilustrowane w twardej oprawie (tom 3)

Odetnij kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i więzień Azkabanu: wydanie ilustrowane w twardej oprawie (książka 3)

Harry Potter i Czara Ognia: wydanie ilustrowane w twardej oprawie (tom 4)

Odetnij kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i Czara Ognia: Wydanie Ilustrowane Twarda Okładka (Book 4)

Harry Potter i Zakon Feniksa: wydanie ilustrowane w twardej oprawie (tom 5)

Odetnij kupon o wartości 5 USD

Harry Potter i Zakon Feniksa: wydanie ilustrowane w twardej oprawie (książka 5)

Szukasz więcej rabatów? Zapoznaj się z naszymi najlepszymi ofertami Cyber ​​​​Tygodnia.Źródło : https://www.ign.com/articles/cyber-week-deal-harry-potter-illustrated-edtiion-hardcover-books-on-sale-order-of-the-phoenix