Odyseja One Piece | Nowa rozgrywka już dziś


Dołącz do gospodarzy Wesleya LeBlanca i Kyle’a Hilliarda, którzy rozmawiają o wszystkim na temat One Piece Odyssey, nadchodzącej Jeden kawałek JRPG oparty na przebojowej serii mang i anime.

Wesley niedawno przez kilka godzin zajmował się grą, badając pierwsze dwa rozdziały One Piece Odyssey, i świetnie się bawił. W dzisiejszym New Gameplay Today obaj dyskutują o fabule gry, jej walce i różnicach w gatunku JRPG oraz o tym, dlaczego One Piece tworzy tak przyjemny świat do zabawy. Miłej zabawy!

Jak widać, One Piece Odyssey zapowiada się świetnie, zwłaszcza dla piratów. Chociaż mogliśmy poznać tylko godziny otwarcia gry, nie możemy się doczekać pełnej premiery w styczniu. W międzyczasie przeczytaj tutaj pełne przemyślenia Wesleya na temat tej zapowiedzi.

One Piece Odyssey trafi na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i PC 12 stycznia.

Aby uzyskać więcej zapowiedzi niektórych z największych gier 2022 roku i później, odwiedź naszą stronę YouTube z materiałami NGT dotyczącymi Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion, Inkulinati, Dragon Quest Treasures, Save Room, Pokemon Scarlet, Resident Evil Village: Shadows of Rose, Persona 5 Royal na Switchu, Scorn, LEGO Bricktales, God of War Ragnarok, Mario + Rabbids Sparks of Hope, Saturnalia, Betrayal at Club Low i nie tylko.


Nie możesz się doczekać premiery One Piece Odyssey w przyszłym miesiącu? Daj nam znać w komentarzach poniżej!Źródło : https://www.gameinformer.com/ngt/2022/12/12/one-piece-odyssey-new-gameplay-today