Odwiedź Amazon i kup zestaw Lego Atari 2600 po obniżonej cenie

Niesamowite oferty dla fanów gier wideo

Zbliża się Czarny Piątek 2023 i w tym roku Amazon oferuje niesamowitą ofertę na Lego Atari 2600. Ten zestaw konstrukcyjny składający się z 2532 elementów można kupić zwykle za 240 dolarów za 192 dolarów. Dostępne są dwie opcje pakowania: standardowe i bezproblemowe. Jeśli jeden się sprzeda, koniecznie sprawdź drugi. Lego Atari 2600 przepełnione jest radosną nostalgią i zdecydowanie warto go sprawdzić za tę cenę.

Galeria Lego Atari 2600

Autentyczna replika Atari 2600

To autentyczna replika Atari 2600. Nie tylko zbudujesz samą konsolę, ale będziesz miał także możliwość złożenia trzech kartridży Atari (Asteroids, Adventure i Centipede), uchwytu na kartridże, kontrolera i trzech mini-modeli inspirowane tymi kultowymi grami. Po zakończeniu montażu otrzymasz konsolę o szerokości 13 cali, wysokości 3 cali i szerokości 8,5 cala, która będzie wierną repliką Atari 2600 w skali niemal 1:1. W sumie prawdopodobnie spędzisz ponad 10 godzin na tworzeniu tej konsoli projekt razem. Ze względu na swoją złożoność ten zestaw Lego jest przeznaczony dla fanów gier w wieku od 18 lat. Jednakże zbudowanie z dziećmi zestawu umożliwiającego zapoznanie ich z jedną z najbardziej kultowych konsol do gier wszechczasów byłoby świetną zabawą.

Atari 2600+ i nowości

Nowy Atari 2600+ został właśnie wydany na początku tego miesiąca. Konsola odtwarza prawdziwe kartridże Atari 2600, a z tej okazji pojawiło się nawet kilka zupełnie nowych gier na Atari. Sprawdź poniżej nowe produkty Atari 2600+.

Omawiane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com