Odrodzenie NBA 2K24: Jak znaleźć Ronniego 2K w mieście?

Dowiedz się, jak ukończyć zadanie Odrodzenie w NBA 2K24 i zdobyć korzyści umożliwiające łatwiejsze tworzenie nowych graczy i budowanie nowych drużyn.

Gdzie znaleźć Ronniego 2K w NBA 2K24

W NBA 2K24 nie będziesz musiał szukać Ronniego 2K bez żadnych wskazówek. Gdy tylko wejdziesz do Miasta po raz pierwszy, otrzymasz zadanie Odrodzenie. Otwórz Dziennik Zadań, a ikona poprowadzi Cię bezpośrednio do lokalizacji Ronniego 2K na mapie, gdy tylko wykonasz zadanie. Stoi na plaży, w południowej części Miasta.

Do czego służy misja Odrodzenia w NBA 2K24?

Po ukończeniu zadania Odrodzenie w NBA 2K24 otrzymasz 3000 VC wraz z cechą Odrodzenie, która daje kilka bonusów. Profit Odrodzenie automatycznie powoduje, że wszystkie kwalifikujące się odznaki zaczynają się od poziomu srebrnego, gdy tworzysz nowego gracza, a także pozwala ci szybciej zdobywać PD podczas wyszukiwania odznak, co przyspiesza cały proces. Zatem rozwój pierwszego gracza będzie najtrudniejszy, ale później będzie łatwiej.

Jak widać, misja Odrodzenia jest w tym roku znacznie prostsza. Należy jednak pamiętać, że ta mapa jest inna w przypadku wersji gry na PS4, Xbox One i PC, ponieważ wersje ostatniej generacji mają dostęp tylko do The Neighborhood.

Źródło: www.gamespot.com