Odkrywanie pełnej historii Halo 2 | Gry wideo


Po walce z Metroid w sezonie 1, drugim sezonie Informator gryPodcast Video Gameography przechodzi do jednej z największych istniejących serii strzelanek: Halo. W tym tygodniu przyjrzymy się hitowi Bungie Halo 2.

Halo 2 zostało wydane na oryginalnej konsoli Xbox 9 listopada 2004 roku i było jeszcze większym sukcesem niż oryginał. Wstęp do Halo 2 był pełen oczekiwania, ale jego rozwój nie był łatwy. Przez następną godzinę będziemy rozmawiać o ogromnej wiedzy Halo, tajnych początkach Arbitra, oryginalnych wielkich planach Bungie dotyczących gry wieloosobowej oraz o tym, jak studio zostało prawie zmuszone do wydania Halo 2 kilka lat wcześniej.

Dołącz do gospodarzy Bena Reevesa (@BenjaminReeves), Marcus Stewart (@ MarcusStewart7) i byłego Informator gry edytor wideo Wade Wójcik (@WadeWojcik), gdy odkrywamy historię i wpływ wielkiej kontynuacji Master Chiefa. Aby uzyskać więcej Halo, sprawdź nasz ostateczny ranking każdej gry Halo.


Sprawdź resztę naszego podcastu w centrum gier wideo. Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem Video Gameography, możesz wysłać do nas e-mail na adres podcast@gameinformer.com. Możesz również dołączyć do naszego oficjalnego Informator gry Serwer Discord, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Następnie znajdź kanał o grach wideo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło : https://www.gameinformer.com/2021/12/25/exploring-the-full-history-of-halo-2-video-gameography