Odkrywanie historii i tradycji Halo 3 | Gry wideo


Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Sezon 2 z Informator gryPodcast Video Gameography przedstawia jedną z największych istniejących serii strzelanek: Halo. W tym tygodniu rozpakujemy epickie zakończenie Bungie z oryginalnej trylogii przygód Master Chief: Halo 3.

Wydane z całym szumem na świecie 25 września 2007 r. Halo 3 było zarówno szczytem serii, jak i rzekomą łabędzią piosenką dla Master Chief. Używając teraz kultowego sloganu „zakończ walkę”, Bungie stworzył Halo 3 na mocy umowy, że rozstanie się z Microsoftem po nowym zestawie gier Halo. Trzecia gra była pierwszą z tej partii, a jej tworzenie cierpiało z powodu wewnętrznych konfliktów studia, w tym kreatywnych szefów wychodzących w połowie rozwoju. Jak Bungie poradził sobie z dorównaniem jakości Halo 2, migracją na nową platformę na Xbox 360 i dostarczeniem wniosku, który spełnił oczekiwania? Włącz się, aby się dowiedzieć.

Dołącz do gospodarzy Bena Reevesa (@BenjaminReeves), Marcus Stewart (@ MarcusStewart7), oraz Informator gry edytor wideo Alex Stadnik (@ Studnik76), gdy odkrywamy historię i wpływ wielkiej kontynuacji Master Chiefa. Aby uzyskać więcej Halo, sprawdź nasz ostateczny ranking każdej gry Halo.


Sprawdź resztę naszego podcastu w centrum gier wideo. Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem Video Gameography, możesz wysłać do nas e-mail na adres podcast@gameinformer.com. Możesz również dołączyć do naszego oficjalnego Informator gry Serwer Discord, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Następnie znajdź kanał o grach wideo w sekcji „Przestrzenie społeczności”.

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/01/01/exploring-the-history-and-lore-of-halo-3-video-gameography