Odkryj zupełnie nowy Pokemon Lite-Brite, który rozświetli Twoje życie uroczymi wzorami

Rozświetl swój świat dzięki Pokemon Lite-Brite

Lite-Brites stały się jedną z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, które pozwalają puścić wodze fantazji dzięki mocy starannie rozmieszczonych diod LED. Ale dla naprawdę fajnych dzieciaków nie ma nic lepszego niż Pokemon Lite-Brites. Zgadza się, przed wieloma wyprzedażami z okazji Czarnego Piątku możesz rozjaśnić swoje życie dzięki tej wesołej, oficjalnie autoryzowanej edycji Lite-Brite, która właśnie została wydana.

Nowa edycja specjalna Pokemon Lite-Brite

Ta zupełnie nowa zabawka, dostępna za 25 dolarów, to siatka świetlna o wysokiej rozdzielczości, która jest jaśniejsza i lepsza niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ ma dwukrotnie więcej diod LED, a co za tym idzie, podwójną definicję. Dzięki tej specjalnej edycji Lite-Brite otrzymasz sześć modeli Pokemonów w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu możesz tworzyć urocze projekty z Pikachu i wieloma Poke Ballami. Po prostu umieść swój ulubiony model pod stojakiem, zacznij wkładać odpowiednie kołki i gratulacje! Stworzyłaś uroczą sztukę. Ten zestaw zawiera 1000 mini kołków, cztery tryby świecenia i port USB, dzięki czemu możesz rozświetlić dom swoimi dziełami.

Aktualnie promocje

Jeśli wolisz kupować gry Pokemon na swój Switch, kilka z nich jest teraz w sprzedaży w ramach wyprzedaży Nintendo w Czarny piątek. Możesz teraz kupić następujące gry w doskonałej cenie:

  • Pokemon Miecz i Tarcza
  • Pokemon Let’s Go Pikachu i Eevee
  • Pokemon Mystery Dungeon: Zespół ratunkowy DX
  • Dom Pokemonów

W sprzedaży będzie także kilka akcesoriów Pokemon, więc nie przegap okazji, aby zgarnąć Hori Split Pad Compact ze stylizacją Gengar za 43 USD lub zwykły Split Pad z grafiką z Pokemon Legends: Arceus za 38 USD.

Prezentowane tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś prezentowanego na naszej stronie.

Źródło: www.gamespot.com