Odkryj wyjątkowe moce Tronu i Wolności w świecie Solisium

Throne i Liberty posiadają unikalne zdolności inspirowane uniwersum Solisium, fantastyczny świat, w którym fragmenty Kamienia Pieczętującego zawierającego Boginię Zniszczenia, Sylaveth, zostały rozsiane po całym świecie. Fragmenty te wywołały wiele konfliktów nie tylko ze względu na ich wartość, ale także zdolność do rozwijania mocy u tych, którzy mogą je zebrać. Dlatego Ty i Twoi przyjaciele jesteście wezwani do pracy, aby zdobyć te wyjątkowe zasoby, wyruszyć na wielką przygodę w świecie Solisium, walczyć z wyjątkowymi potworami i rywalizować z innymi rywalizującymi graczami w tym ogromnym, darmowym świecie online.

Duże doświadczenie w kontrolerze

Nie można zaprzeczyć, że próba przełożenia tego ogromnego doświadczenia na kontroler jest monumentalnym zadaniem. Początkowo miałem pewne trudności z ogarnięciem mnogości opcji dostępnych na wyciągnięcie ręki. Jednak w miarę postępu sesji stwierdziłem, że rozgrywka jest płynna i naturalna. I chociaż grałem tylko przez niecałą godzinę, mógłbym przyzwyczaić się do tej konfiguracji, gdybym miał więcej czasu. Jest to obszar, w który NCSoft pozostaje zaangażowany, stale ulepszając to, co zwykle wymaga dużej klawiatury i myszy w grze przyjaznej dla kontrolera.

„Wprowadziliśmy kilka zmian w sposobie obsługi kontrolera – mapowanie przycisków, celowanie i ruch to trzy najważniejsze elementy, nad którymi nieustannie pracowaliśmy przez ostatnie 12 miesięcy, aby naprawdę znaleźć to, co jest konieczne w tego typu walce, – wyjaśnia Lafuente. „Jesteśmy bardzo dumni z poczynionych postępów, a nasze najnowsze testy pokazują, że gracze uważają rozgrywkę za naturalną. Sam rozważałem przejście od teraz na grę w Throne and Liberty, siedząc na kanapie i korzystając z kontrolera.

Źródło: news.xbox.com