Odkryj wszystko, co nowe w 12. sezonie Sea of ​​​​Thieves!

Sezon 12 w końcu nadszedł! Dzięki niemu mnóstwo nowych funkcji zapewnia więcej sposobów gry niż kiedykolwiek. Szukasz nowej konfiguracji sprzętu? Do Zbrojowni dodano dwie nowe bronie, aby poszerzyć możliwości. Nadal nie rozumiesz, jak zbliżyć się do statków wroga? Dzięki możliwości biegania po linach harpunowych szybko przejdziesz od mostu do mostu. Oprócz wielu innych większych i mniejszych zmian, sezon 12 zmienia zasady rozgrywki w Sea of ​​Thieves.

Aktualizacja pełna nowych funkcji

Nowy sezon, który nadejdzie z hukiem 30 kwietnia, podąża śladami swoich poprzedników i obejmuje 100 dodatkowych poziomów Rozgłosu do ukończenia, a do zgarnięcia są wszystkie przedmioty kosmetyczne, złoto, dublony i starożytne monety. Jak zawsze, ta aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich graczy – po prostu upewnij się, że gra jest w pełni zaktualizowana na wybranej platformie i będziesz gotowy do zakończenia gry.

Skoncentruj się na rozwijaniu narzędzi, którymi dysponujesz

Sercem Sezonu 12 jest rozszerzenie narzędzi, którymi dysponujesz, dzięki którym możesz stać się dokładnie takim piratem, jakim chcesz być, niezależnie od stylu gry. Aby to osiągnąć, zaczęliśmy od filaru codziennego życia wszystkich piratów: walki. Po raz pierwszy od premiery do Zbrojowni dodano dwie nowe bronie, oferując zupełnie nowe alternatywy w walce ze szkieletami, syrenami, grasującymi okrętami i oczywiście załogami wroga.

Pierwszą z nadchodzących broni jest pistolet dwulufowy, odmiana istniejącego pistoletu, który, jak sama nazwa wskazuje, może wystrzelić dwukrotnie przed każdym przeładowaniem – lub, jeśli jesteś pewien swojego strzału, możesz zwolnić oba pociski razem w naładowanym strzale.

Druga to nieco bardziej praktyczna, ale równie zabójcza alternatywa: rzucanie nożami! Te kompaktowe ostrza mogą być używane do lekkich i ciężkich ataków w zwarciu, jeśli zbliżysz się do przeciwnika, lub rzucone z daleka, jeśli wolisz zachować dystans.

I w przeciwieństwie do niecelnego strzału z jednej z broni palnej, źle wycelowany nóż do rzucania nie jest zmarnowany – wtopi się we wszystko, w co uderzy, gotowy do podniesienia i ponownego rzucenia. Spróbuj tylko zapamiętać, gdzie upadli; w końcu nic nie stoi na przeszkodzie, aby twój przeciwnik wziął ten nóż i rzucił nim w ciebie…

Nowe funkcje i ulepszenia

Wszystkim tym nowym funkcjom towarzyszy szereg innych zmian wzbogacających wrażenia z gry, w tym instalacja tyrolek w celu urozmaicenia i przyspieszenia przeprawy przez wyspy oraz Róg Sprzyjających Wiatrów – artefakt oferujący wiele korzyści, od napełniania żagle i zwiększanie prędkości pływania, aby odpierać wrogów i gasić pożary. Ustalenie własnego, osobistego podejścia do życia piratów nigdy nie było łatwiejsze!

Jak zawsze najnowsza aktualizacja wprowadza nie tylko zmiany w rozgrywce, ale także nowe kosmetyki! Nowy sezon przynosi zupełnie nową „Pillage Pass” dla zdeterminowanych graczy, dzięki której odblokują inspirowaną mitami kolekcję Statków Gorgony, opaskę na głowę i dwupiętrową kamienną klątwę.

Źródło: www.seaofthieves.com