Odkryj współpracę pomiędzy Magic: The Gathering i Hatsune Miku!

Wizards of the Coast ogłosiło nadchodzącą współpracę Secret Lair przy Magic: The Gathering z udziałem supergwiazdy androida Hatsune Miku. Dla niewtajemniczonych Hatsune Miku to niezwykle popularna postać cyfrowa, której syntezator głosu słychać w dziesiątkach tysięcy piosenek i którego holograficzna reprezentacja regularnie przyciąga tłumy na koncertach. Teraz przenosi swoją sztukę ze sceny na matę do zabawy, ponieważ wkrótce będzie miała własne karty Magic.

Wyjątkowa współpraca: Secret Lair x Hatsune Miku: Sakura Superstar

Współpraca potrwa przez cały 2024 rok i obejmować będzie cztery różne pakiety Sekretnej kryjówki, tematycznie powiązane z porami roku, w których będą dostępne. Pierwsza, Sakura Superstar (widziana powyżej), będzie zawierać Miku, Lost but Singing, legendarne stworzenie, które pozwala ci zagrać dwie dodatkowe karty lądów na turę, oraz Miku, Renown, który pozwala ci ponownie rozegrać natychmiastowe zaklęcia i rytuały – oba mają nową skórkę wersje popularnych kart dowódców. Ten zestaw będzie zawierał w sumie sześć kart i wydaje się być przeznaczony dla tych, którzy chcą zobaczyć, jak ta cyfrowa diva prowadzi swoją talię dowódcy.

„Secret Lair pozwala nam wykorzystać to, co fani już pokochali w Magic: The Gathering, i połączyć to z momentami popkultury i niesamowitymi nowymi artystami” – powiedział Mark Heggen, wiceprezes ds. przedmiotów kolekcjonerskich w Wizards of the Coast. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z globalnym fenomenem, jakim jest Hatsune Miku, aby zapewnić fanom na całym świecie to całoroczne święto. »

Secret Lair x Hatsune Miku: Sakura Superstar będzie można składać w przedsprzedaży od 13 maja, w cenach odpowiednio 29,99 dolarów i 39,99 dolarów za edycję niefoliową i foliową.

Źródło: www.ign.com