Odkryj Wild Bastards: długo oczekiwany następca Void Bastards na Nintendo Switch!

Na Nintendo Switch pojawi się nowa strzelanka: Wild Bastards

Fani nietypowej strzelanki FPS Void Bastards będą zachwyceni informacją, że 12 września 2024 r. na Nintendo Switch pojawi się bezpośrednia kontynuacja zatytułowana Wild Bastards. Ta gra pozwala zarządzać 13 unikalnymi postaciami, kierować ich ewolucją i mieć pewność, że „nie nie umrzeć straszną śmiercią.

Gdy pomyślnie przejdziesz przez główną kampanię, odblokujesz tryb wyzwań, wprowadzający modyfikatory i rosnący poziom trudności, aby naprawdę sprawdzić swoje umiejętności.

Jeśli chcesz posmakować akcji przed premierą gry we wrześniu, na platformie Steam jest już dostępna wersja demonstracyjna Wild Bastards. W międzyczasie przyjrzyjmy się głównym funkcjom:

Najważniejsze cechy dzikich drani:

Intensywne starcia

Udowodnij, że jesteś najlepszym strzelcem, stawiając czoła różnym wrogom w strzelaninach latającymi kulami.

Taktyczna walka FPS

Użyj sprytu, aby pokonać przebiegłych wrogów, którzy korzystają z osłony, atakują cię od tyłu i wykorzystują szeroką gamę ruchów specjalnych, od teleportacji po zatrute kolce.

13 bandytów do gry

Zbuduj gang składający się z 13 bandytów, każdy z własną bronią, wyczynem kaskaderskim, osobowością, relacjami i drzewkiem umiejętności.

Zarządzaj i utrzymuj relacje

Gang zna się dobrze, ale to nie znaczy, że się lubią. Zarządzanie ich dynamicznymi relacjami należy do ciebie, ale powodzenia w nakłanianiu skonfliktowanych bandytów do współpracy.

Utrzymuj gang przy życiu

Zdobądź zasoby, aby leczyć rannych członków gangu, rozwijać postacie, poprawiać relacje i nie tylko.

Strategia zwycięstwa

Oceń teren, wrogów i charakterystykę każdej planety, zanim wybierzesz członków gangu, których chcesz tam wysłać. Zbieraj przedmioty, zdobywaj kolejne poziomy i ostrożnie korzystaj ze specjalnych lokalizacji, aby odwrócić losy bitwy na swoją korzyść.

Galaktyka w ciągłych zmianach i bez prawa

Podróżuj przez generowane proceduralnie sektory galaktyczne i planety o różnych ustawieniach, takich jak grawitacja, ukształtowanie terenu, pogoda i nie tylko.

Tryb wyzwania

Po ukończeniu głównej kampanii odblokowuje się tryb wyzwań, oferujący szereg sektorów wyzwań o rosnącym poziomie trudności i mutatory umożliwiające modyfikację rozgrywki.

Źródło: www.nintendolife.com