Odkryj wersję demonstracyjną Sand Land, postapokaliptycznej gry RPG akcji opartej na mandze Akiry Toriyamy!

Odkryj wersję demonstracyjną Sand Land, gry wideo zaadaptowanej na podstawie słynnej serii mangi autorstwa Akiry Toriyamy, teraz dostępnej na Xbox Series X/S, PlayStation 5, PS4 i Steam, w ramach przygotowań do jej pełnej premiery w kwietniu.

Zanurz się w postapokaliptycznym świecie Sand Land

Akcja Sand Land rozgrywa się w postapokaliptycznym pustynnym świecie, w którym brakuje wody. Gracze kierują Belzebubem, znanym również jako Książę Demonów, gdy ten dołącza do zróżnicowanej załogi poszukiwaczy przygód w poszukiwaniu tajemniczego Legendarnego Źródła.

Intensywna gra akcji RPG

Sand Land to gra RPG akcji opracowana przez ILCA, Inc. (studio stojące za Pokémon Sparkling Diamond z 2021 r. i Sparkling Pearl z 2021 r.) z naciskiem na akcję samochodową. Gracze mogą dostosowywać własne czołgi, motocykle i inne środki transportu, zmieniając broń, silniki i zawieszenia, aby poruszać się po świecie i stawiać czoła przeciwnikom.

Wypróbuj wersję demonstracyjną już teraz

Zgodnie z zapowiedzią wydawcy Bandai Namco, nowe demo Sand Land oferuje dostęp do ograniczonej części mapy, wyróżnia trzy grywalne postacie – Belzebuba, Rao i Thief – oraz daje wgląd w rozgrywkę w trybach Tank Combat, Combat Armor i Motocykl.

Postęp nie zostanie przeniesiony do pełnej wersji Sand Land, ale rozpoczęcie gry z zapisanymi danymi z wersji demonstracyjnej w twoim systemie odblokuje niewielki zapas dodatkowych zasobów – 30 stali klasy B i 30 śrub klasy B – używanych do ulepszania pojazdów po osiągnięciu Spino w historii.

Demo Sand Land jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Steam, a pełna wersja gry ukaże się 26 kwietnia.

Źródło: www.eurogamer.net