Odkryj Wargroove 1+2 w wersji fizycznej na Switchu!

W tym tygodniu ogłoszono nowe fizyczne wydanie Switcha, a Super Rare Games ujawniło połączone fizyczne wydanie Wargroove i Wargroove 2.

Wargroove 1+2: Połączona wersja fizyczna

Ten duet gier, oficjalnie zatytułowany Wargroove 1+2, będzie można kupić od 16 maja 2024 r. za 37,49 USD (lub równowartość w regionie), a dostępnych będzie łącznie 4000 egzemplarzy. Potwierdzono również, że obie gry znajdą się na jednym kartridżu.

Każdy zakup tej gry będzie zawierał ilustrację wnętrza pudełka, pełnokolorową instrukcję, 2 ekskluzywne naklejki, 2 zestawy kart kolekcjonerskich i ekskluzywną pocztówkę. Przewidywana dostawa produktu przypada na czerwiec 2024 r. Oto trochę więcej informacji na temat tego produktu:

„Podróżuj po krainach, morzach i niebie w Wargroove 1+2. W Cherrystone wybuchła wojna, a na wybrzeżach Auranii szykują się kłopoty! Weź udział w fizycznych bitwach na Switchu. Urozmaicaj walkę za pomocą Commander’s Groove! Dzięki ponad 20 specjalnym, unikalnym ruchom znajdziesz mnóstwo różnorodności. Awansuj swoje oddziały w ekscytującej walce turowej, wypełnionej unikalnymi animacjami i oszałamiającą grafiką pikselową. Ruszaj do walki z dwiema niesamowitymi przygodami na jednym wkładzie! »

Zainteresowany tą połączoną ofertą? Daj nam znać w komentarzach.

Powiązane gry

Liam jest redaktorem wiadomości i recenzentem w Nintendo Life i Pure Xbox. Od ponad 15 lat pisze o grach wideo i jest wieloletnim fanem Mario i Master Chiefa. Ma także słabość do Sonic the Hedgehog.

Źródło: www.nintendolife.com