Odkryj urocze, oficjalne pluszaki Korok z The Legend of Zelda – dostępne na Amazon

Jeśli chcesz dodać coś do swojej kolekcji pluszowych gier wideo, możesz kupić uroczego pluszaka Korok na Amazon za jedyne 30 dolarów. Opis na Amazon mówi „ograniczona dostępność”, więc być może zechcesz się tam wkrótce dostać.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Pluszowy Korok

Oficjalny pluszowy Korok Little Buddy ma siedem cali wzrostu i jest wyposażony w duży plecak, zupełnie jak Koroki z The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Chociaż nie brakuje oficjalnych (i nieoficjalnych) gadżetów Legend of Zelda, zawsze fajnie jest odkryć nowego pluszaka Korok. Jest też plusz Korok z czerwonym plecakiem, ale chwilowo go nie ma w magazynie.

Inne pluszowe zabawki Nintendo

Little Buddy Korok nie jest jedynym oficjalnym pluszowym Korokiem dostępnym na Amazon. Klub Mocchi-Mocchi oferuje również 15-calową pluszową figurkę Makara, przyjaznego mędrca Koroka z gry The Legend of Zelda: The Wind Waker, będącej częścią serii innych pluszowych zabawek z motywem Zeldy.

Oprócz figurek Zelda, Club Mocchi-Mocchi oferuje szereg innych oficjalnych pluszowych zabawek Nintendo opartych na grach takich jak Super Mario Bros., Mario Kart, Animal Crossing, Splatoon i Kirby. Produkują także kolekcjonerskie pluszowe zabawki nawiązujące do innych serii gier wideo spoza Nintendo, takich jak Sonic the Hedgehog, Halo i Cuphead, a także popularnych seriali animowanych i kreskówek. Cały katalog Club Mocchi-Mocchi możesz zobaczyć na Amazon.

A skoro mowa o pluszakach do gier wideo, w Best Buy możesz także kupić pakiety pluszowe zawierające cyfrowe kody do gier takich jak Ori and the Blind Forest, Shantae i Super Meat Boy. Tymczasem w tym tygodniu w przedsprzedaży trafiły właśnie dwa nowe pluszaki Dave the Diver wraz z bezpłatnym rozszerzeniem DLC inspirowanym Godzillą.

Źródło: www.gamespot.com