Odkryj Unables: grę logiczną opartą na fizyce, która zamienia wszystko w żart!

Zanurz się w szalonym świecie Unables!

Kontroluj swoje przeznaczenie za pomocą Niezdolnych

Czy chcesz świata, w którym prawa fizyki naginają się do Twojej woli, a rezultaty są zabawne? Poznaj Unables, opartą na fizyce grę logiczną, która wyrzuca tradycyjne sterowanie przez okno!

Niezdolni jest pełen niesamowicie leniwych postaci. Te ospałe dusze kategorycznie odmawiają podjęcia jakiegokolwiek wysiłku. Sznurowadła pozostają rozwiązane, naczynia piętrzą się w nieskończoność, a nawet ucieczka z więzienia wydaje się zadaniem nie do pokonania. Ale nie panikuj, tu wkraczasz ty.

Ponieważ bezpośrednie sterowanie postaciami nie wchodzi w grę, Niezdolni całkowicie odwraca sytuację. Ty przejmujesz odpowiedzialność za samo środowisko! Korzystając z innowacyjnej mechaniki rozgrywki, manipulujesz otoczeniem, przechylasz pole gry i uruchamiasz serię zwariowanych gadżetów, które popychają, napędzają i rzucają niezdarne postacie w stronę ich celów.

Poznaj różnorodny i kolorowy świat

Unables oferuje bosko zróżnicowany świat do odkrycia. Na 15 unikalnych mapach znajdziesz różnorodne miejsca, z których każde jest pełne humoru i osobowości. Czy kiedykolwiek marzyłeś o zorganizowaniu ucieczki z więzienia bez konieczności zadawania ciosów? A może kosmiczna przygoda w stanie nieważkości, gdzie największym zagrożeniem jest własna bezwładność? Niezdolni zanurza Cię w tych i nie tylko scenariuszach, rzucając wyzwanie rozwiązywaniu zagadek i osiągnięciu celów, zanim skończy się czas.

Niezdolni to nie tylko chaos oparty na fizyce, to także lawina śmiechu! Gra jest przesiąknięta dziwacznym poczuciem humoru, które objawia się dowcipnymi dialogami, zabawnymi sytuacjami i całkowitym absurdem podstawowej koncepcji. Naocznie, Niezdolni olśniewa żywym i przyciągającym wzrok kreskówkowym stylem graficznym, który doskonale uzupełnia jego lekki ton.

Odkryj ukryte skarby

Oprócz głównej rozgrywki, Niezdolni jest pełen ukrytych skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Każdy poziom jest pełen fajnych pisanek dla najbardziej spostrzegawczych graczy. W miarę postępów odblokujesz kolekcję nowych, dziwnych poziomów, z których każdy wprowadza nowe wyzwania i zwroty akcji. A jeśli to nie wystarczy, gra jest pełna bonusów do odblokowania i nieoczekiwanych niespodzianek, których nie będziemy tutaj ujawniać – po prostu przygotuj się na cudownie zabawny chaos!

Niezdolni to powiew świeżości w świecie gier wideo. To gra, która promuje głupotę, celebruje potęgę fizyki i nagradza Twoją kreatywność. Jeśli więc jesteś gotowy uwolnić swojego wewnętrznego lalkarza i doświadczać śmiechu w każdej chwili, Niezdolni to idealna gra dla Ciebie!

Źródło: news.xbox.com