Odkryj ulubieńców redaktorów na ten weekend!

Gry wideo są pasją wielu graczy, a każdy ma swoje własne upodobania i preferencje, jeśli chodzi o gry. Sprawdź, w co część zespołu Nintendo Life planuje zagrać w ten weekend i podziel się swoimi własnymi planami na zabawę!

Przygody Jima Normana

Jim Norman rozpoczął nową część Hollow Knight i wreszcie odkrywa pełną głębię tego wszechświata. Po spędzeniu 20 godzin w poprzednim zapisie jest teraz całkowicie pogrążony w tragedii Hallownest. Każde stworzenie, każdy zakątek i każdy boss ma teraz w zanadrzu nieoczekiwane niespodzianki. Weekend pełen odkryć i zachwytów dla Jima!

Wybory Olliego Reynoldsa

W ten weekend Ollie Reynolds poznaje różne gry, czy to na swoim urządzeniu 3DS z Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions, na konsoli PS5 z Ratchet and Clank: A Rift Apart, czy też na swoim Switchu z potencjalnymi przyszłymi grami w przygotowaniu. Przed Ollie napięty harmonogram!

Przygody Gonçalo Lopesa

Gonçalo Lopes gra w różne gry, od Earth Defense Force 4.1 po Megaton Musashi W: Wired. Pomiędzy akcją, przygodą i medytacją, Gonçalo eksploruje różnorodne wszechświaty i zaprasza graczy, aby dołączyli do niego w jego przygodach!

Odkrycia Gavina Lane’a

Gavin Lane dzieli się swoimi doświadczeniami z grami z Pikmin 4 i Chants of Sennaar. Pomiędzy eksploracją, rozwiązywaniem zagadek i poczuciem spełnienia, Gavin zanurza się w te urzekające światy. Weekend pełen emocji w perspektywie dla Gavina!

Przygody Kate Gray

Kate Gray wraca do Stardew Valley, zainspirowana ostatnią aktualizacją i chęcią modyfikacji swoich wrażeń z gry. Między komputerem PC a Switchem Kate bada różne aspekty gry i planuje na nowo odkryć niezbadane obszary. Całkowite zanurzenie się w wirtualnym świecie pełnym niespodzianek dla Kate!

Źródło: www.nintendolife.com