Odkryj The Elder Scrolls Online: Blackwood i odblokuj nadchodzące DLC Deadlands


Wydarzenie w grze Zlecenia Blackwood jest teraz dostępne do 12 października The Elder Scrolls Online. W czasie trwania wydarzenia zdobędziesz nagrody za wykonywanie codziennych zadań, plądrowanie potworów i zbieranie węzłów zasobów w strefie Blackwood. Oprócz tych aktywności, za każdym razem, gdy zdobędziesz osiągnięcie Blackwood Pathfinder jedną ze swoich postaci, będziesz postępował w mierniku Bounties of Blackwood, który można znaleźć na naszej oficjalnej stronie.

Gdy społeczność wspólnie odblokuje osiągnięcie, odblokuje także różne unikalne nagrody, w tym ekskluzywnego zwierzaka, kosmetyki, meble i nadchodzące DLC Deadlands (dostępne na Xbox One i Xbox Series X|S 16 listopada). Wszystkie odblokowane nagrody będą dostępne do odebrania przez właścicieli rozdziałów Blackwood pod koniec wydarzenia, więc nie zapomnij regularnie zaglądać na stronę Zlecenia w Blackwood, aby zobaczyć postępy społeczności! Jeśli nie jesteś właścicielem Blackwood, nadszedł czas, aby wskoczyć – The Elder Scrolls Online: Blackwood jest w wyprzedaży 50% taniej do 12 października.

W nadchodzącym DLC The Elder Scrolls Online: Deadlands, możesz doświadczyć katastrofalnego zakończenia całorocznej przygody Gates of Oblivion i odkryć własne królestwo Mehrunesa Dagona, Oblivion. Nawet lepiej? Możesz rozpocząć tę przygodę już teraz, wskakując do linii zadań Deadlands Prologue (dostępnej bezpłatnie dla wszystkich) ESO graczy) z dostępnego w grze Crown Store. DLC Deadlands pojawi się 16 listopada na Xbox One i Xbox Series X|S.

Odkrywaj najbardziej oszałamiające lokacje Blackwood, zdobywaj nagrody i odblokuj nadchodzące DLC Deadlands za darmo podczas wydarzenia Bounties of Blackwood w grze. Nie zapominaj, że musisz posiadać rozdział Blackwood, aby wziąć udział w wydarzeniu i odebrać różne nagrody — na szczęście dla ciebie jest on już w sprzedaży w sklepie Xbox, więc ruszaj tam i odkryj Blackwood! Członkowie Xbox Game Pass mogą również rozpocząć swoją przygodę z podstawową grą The Elder Scrolls Online dostępne wraz z ich członkostwem.

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood

Xbox Live

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood

Bethesda Softworks


177


59,99 USD

29,99 USD

The Elder Scrolls Online Collection: Blackwood to najlepsze doświadczenie z serii Elder Scrolls, które obejmuje grę podstawową i wszystkie rozdziały: • Blackwood (nowość na rok 2021) • Greymoor • Elsweyr • Summerset • Morrowind ESO WCHODZI NA Xbox Series X|S – Doświadcz nagrody- zwycięska gra RPG jak nigdy dotąd dzięki zmieniającym grę funkcjom/ulepszeniom, takim jak tryb wydajności 60 klatek na sekundę, zaawansowane oświetlenie i cienie, ulepszone odbicia, krótsze czasy ładowania i wiele więcej! NAJWYŻSZA WOLNOŚĆ — stwórz swoją najlepszą postać RPG, graj w pojedynkę lub przygodę z przyjaciółmi i określ swój los w stale rozwijającym się świecie. Bez ograniczeń co do poziomu, udaj się w dowolne miejsce i o każdej porze w prawdziwie otwartym świecie. W The Elder Scrolls Online wybór należy do Ciebie. WYBIERZ SWOJĄ PRZYGODĘ — Dzięki nowemu samouczkowi rozpocznij przygodę tam, gdzie chcesz: wyjdź z Coldharbour w podstawowej wersji gry, walcz ze smokami w rozdziale Elsweyr lub przygotuj się na starcie z Księciem Zniszczenia Mehrunesem Dagonem w Blackwood, najnowszym rozdziale. Cała zawartość jest dostępna dla nowych graczy i możesz zmieniać przygody, kiedy tylko chcesz. ZAWIERA NAJNOWSZY ROZDZIAŁ: BLACKWOOD — W ramach przygody z Gates of Oblivion w Blackwood pojawia się umowa z Księciem Zniszczenia. Odkrywaj imperialne miasta i mroczne bagna, odkrywaj złowrogi spisek Mehrunesa Dagona i nigdy nie przeżyj samotnej przygody dzięki nowemu systemowi Towarzyszy.

The Elder Scrolls® Online

Xbox Live

The Elder Scrolls® Online

Bethesda Softworks


637


19,99 USD

7,99 USD

Ulepszone dla Xbox One X

Xbox Game Pass

Zawiera podstawową grę The Elder Scrolls Online oraz rozdział Morrowind. Dołącz do ponad 18 milionów graczy w wielokrotnie nagradzanej sieciowej grze RPG dla wielu graczy i poznaj wciąż rozwijającą się historię w nieustającym świecie Elder Scrolls. • ESO WPROWADZA NA Xbox Series X|S – poznaj wielokrotnie nagradzaną grę RPG, jak nigdy dotąd, dzięki zmieniającym rozgrywkę funkcjom/ulepszeniom, takim jak tryb wydajności 60 klatek na sekundę, zaawansowane oświetlenie i cienie, ulepszone odbicia, krótsze czasy ładowania i wiele więcej! • ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ – Odkryj drugą erę Tamriel i ciesz się wszystkimi epickimi zadaniami, niezapomnianymi postaciami i niebezpiecznymi wrogami, jakich spodziewasz się w grze Elder Scrolls. • GRAJ NA TWÓJ SPOSÓB – Walcz, twórz, kradnij, oblegaj lub eksploruj. Połącz różne rodzaje broni, zbroi i umiejętności, aby stworzyć własny styl gry. • OPOWIEDZ WŁASNĄ HISTORIĘ – Przeżyj dowolną historię w dowolnej części świata, w dowolnej kolejności – sam lub z przyjaciółmi. • ZAWIERA ROZDZIAŁ MORROWIND – Udaj się na kultową wyspę Vvardenfell i powstrzymaj meteoryt przed uderzeniem w miasto Vivec

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/01/explore-elder-scrolls-online-blackwood-and-unlock-deadlands/