Odkryj teraz wszystkie Echoes of Zelda: Echoes of Wisdom!

Nowe szczegóły dotyczące Zelda: Echoes of Wisdom od Nintendo

Od ostatniego Nintendo Direct firma Nintendo promuje wszystkie nadchodzące nowości w swoich sieciach społecznościowych. Jak zwykle, te same strony szczegółowo opisują także pewne aspekty gier, a w najnowszej aktualizacji Nintendo udostępniło obraz przedmiotów, których Zelda użyje w swojej nowej przygodzie Echoes of Wisdom.

„Twórz echa niczym bloki wody, aby wspinać się na nowe wysokości, twórz mosty ze starych łóżek, rzucaj głazami w wrogów lub znajdź własną kreatywną kombinację ech, aby robić wszystko po swojemu. Możesz nawet tworzyć echa potworów, które będą walczyć u twojego boku w bitwie! »

W The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom jest mnóstwo ech do odkrycia, a sposób, w jaki je wykorzystasz do rozwiązywania zagadek i walki z wrogami, zależy wyłącznie od ciebie!

Różne echa do wykorzystania w Zelda: Echoes of Wisdom

Inne echa wykryte w zwiastunie ogłoszenia to skrzynki, łóżka, drzewa, drogowskazy, trampoliny, a możesz nawet przywołać echa wrogów. Możesz także używać tych ech, aby zdobywać nowe szczyty, latać, walczyć pod wodą i wiele więcej!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej nowej grze, zapoznaj się z naszym artykułem przedstawiającym 25 rzeczy, które mogłeś przeoczyć w zwiastunie.

Czy jesteś podekscytowany możliwością doświadczenia tych wszystkich ech? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com