Odkryj teraz pakiet prehistorycznych gatunków morskich Jurassic World Evolution 2

Eksploruj głębiny starożytnych mórz w Jurassic World Evolution 2: Prehistoric Marine Species Pack i odkryj cztery niezwykłe stworzenia morskie. Przetestuj swoje umiejętności zarządzania parkiem, hodując te wspaniałe gady, potężne drapieżniki i łagodne olbrzymy w swoich lagunach. Te nowe dodatki zapewnią Twoim gościom niezapomniane podwodne wrażenia jak nigdy dotąd.

Całkowicie nowa podwodna przygoda

W naszej najnowszej aktualizacji nurkujemy głęboko w wodę, aby dostarczyć Ci pakiet poświęcony gatunkom wodnym. Starannie wybraliśmy cztery wyjątkowe gatunki, które wniosą różnorodność i ekscytację do Twoich parków. Archelon, Nothosaurus, Dunkleosteus i Shonisaurus nie przypominają niczego, co widziałeś wcześniej, i są gotowe, by zrobić plusk w twoim parku.

Archelon: majestatyczny żółw władca

Zacznijmy od mojego osobistego faworyta, Archelona. Ten ogromny żółw jest jednym z największych, jakie kiedykolwiek udokumentowano. Dzięki masywnym płetwom Archelon może pływać z niesamowitą prędkością i pokonywać ogromne odległości. W bezpłatnej aktualizacji dołączonej do nowego pakietu dodaliśmy Podwodną Kopułę Widokową, która pozwala gościom zbliżyć się do tego majestatycznego stworzenia. Archelon z pewnością wniesie różnorodność i cudowność do lagun w Twoim parku.

Nowe miejsce odpoczynku: platforma Lagoon Rock

Wzbogać swoje laguny o zupełnie nową platformę Lagoon Rock. Ten wyjątkowy dodatek pozwala Archelonowi i Nothosaurusowi mieć miejsce do odpoczynku nad wodą. Nie tylko zapewnia tym stworzeniom miejsce do wygrzewania się w słońcu, ale także oferuje spektakularny kąt widzenia dla Twoich gości. Obserwuj ich zachowanie poza wodą jak nigdy dotąd dzięki platformie Lagoon Rock.

Notozaur: zwinny drapieżnik

Następny w kolejce jest Nothosaurus, zwinny drapieżnik inspirowany popularnym serialem Netflix, Jurassic World: Camp Cretaceous. To stworzenie ma długą, płaską czaszkę i groźne, przypominające igły zęby. Używał swojego ogona i płetwiastych stóp do poruszania się w wodzie, naśladując ruchy współczesnych fok. Nothosaurus nada Twojemu parkowi wyjątkowy i urzekający wygląd.

Dunkleosteus: żarłoczna ryba pancerna

Żadne stado gatunków nie byłoby kompletne bez przerażającego drapieżnika, i tu właśnie pojawia się Dunkleosteus. Ta potężna ryba pancerna rządziła otwartymi wodami w okresie późnego dewonu. Dzięki masywnej, zaostrzonej szczęce Dunkleosteus mógł gryźć z niewiarygodną siłą. Wykorzystuje nawet karmnik rekinów w grze, co czyni go imponującym widokiem. Pamiętaj, aby zbudować stanowisko do oglądania laguny, aby Twoi goście mogli przyjrzeć się akcji z bliska.

Shonisaurus: pełen wdzięku olbrzym

Wreszcie mamy shonizaura, ogromnego ichtiozaura, który wędrował po oceanach w okresie późnego triasu. Pomimo swoich rozmiarów to pełne wdzięku stworzenie było utalentowanym myśliwym. Z długim, chudym pyskiem i czterema płetwami Shonisaurus polegał na swoim rozmiarze, aby odeprzeć potencjalne drapieżniki. Wyobraź sobie porównanie rozmiarów z nowymi kopułami widokowymi Lagoon — to naprawdę imponujące.

Jedyny w swoim rodzaju pakiet

Ten pakiet prehistorycznych gatunków morskich jest jedynym w swoim rodzaju dodatkiem do Jurassic World Evolution 2. Każdy gatunek wnosi do gry coś nowego i wciągającego, zapewniając graczom niezapomniane wrażenia. Cieszymy się, że możesz zanurzyć się w tym pakiecie i zobaczyć, jakie cuda czekają na twoje parki. Jurassic World Evolution 2: Prehistoric Marine Species Pack jest już dostępny na Xbox Series X|S i Xbox One.

Źródło: news.xbox.com