Odkryj Tempopo, nową grę muzyczną od Witch Beam na Switchu w 2024 roku

Witch Beam, studio deweloperskie z siedzibą w Brisbane, odpowiedzialne za nagrodzony nagrodą BAFTA niezależny hit Unpacking, ujawniło, że jego kolejny projekt – muzyczna łamigłówka o nazwie Tempopo – pojawi się na Switchu w 2024 roku.

Gra Tempopo na Nintendo Switch w 2024 roku

Pod kierownictwem wydawniczym Cult Games pierwszy zwiastun został ujawniony podczas niedawnego PC Gaming Show, ale wersję reżyserską możecie obejrzeć powyżej. Zalecamy obejrzenie całego filmu, ponieważ końcowe klipy z rozgrywką lepiej oddają swobodną atmosferę i rozgrywkę zagadkową niż wprowadzający nastrój początek.

Zasadniczo tytułowe Tempopo to roślinne stworzenie przypominające rzodkiewkę i cebulę, które podskakuje w rytm, podobnie jak wszystko inne w tych małych scenach ogrodowych dioramy. Muzyczne kwiaty wymagające ratunku najwyraźniej zostały rozsiane po niebie, ale tylko Tempopo – „magiczne duchy ogrodowe” głównej bohaterki Hany – sprostają temu zadaniu i będziesz musiał ich użyć do rozwiązania zagadek środowiskowych i postępu w kierunku wyjścia każdego ogrodu.

Za muzykę odpowiada zdobywca nagrody BAFTA za reżyserię dźwięku i kompozycję, Jeff van Dyck (który pracował przy Unpacking i Alien: Isolation), a za wokale odpowiadają Angela van Dyck i Eneteti Turnbull.

Omówienie wdrożenia pozostawiamy public relations:

Z natury złośliwy i nieskoordynowany Tempopo będzie polegać na twoich instrukcjach, aby współpracować i rozwiązywać zagadki na każdej wyspie. Wykorzystaj swoją pomysłowość lub metodę prób i błędów, aby znaleźć idealną konfigurację, rozwiązując zagadki za pomocą pomysłowych rozwiązań obejmujących wiele Tempopos odgrywających różne role.

Prowadź Tempopo przez 60 poziomów, manewruj, rozbijaj, blokuj, podnoś i przepychaj się przez kosmiczne łamigłówki w ciągu czterech pór roku – Żyj w jasnym i wesołym świecie, przepełnionym muzyką, w którym każdy żywy element porusza się w harmonii z muzycznym rytmem – Zbuduj swój własny melodyjny ogród z kwiatami, które zapisujesz w trakcie gry i ciesz się wyjątkowym występem muzycznym.

Oprócz Switcha, Tempopo pojawi się na Steamie, Xbox One i Xbox Series X|S.

Musimy przyznać, że te małe poziomy w stylu Kapitana Toada wyglądają uroczo, a im dłużej oglądaliśmy zwiastun, tym bardziej tempo zaczynało nas porywać. Unpacking to świetna gra (chociaż wywołała lekką panikę u tego konkretnego pisarza, który w prawdziwym życiu przeprowadził się dwa razy w ciągu sześciu miesięcy), więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć – i usłyszeć – więcej na temat tej gry.

Daj nam znać, co myślisz poniżej, czy Tempopo jest (lub nie jest) Twoją filiżanką herbaty.

Źródło: www.nintendolife.com