Odkryj taktyczną grę RPG Unicorn Overlord: epicką przygodę fantasy z innowacyjnym systemem walki! Wydano 8 marca na PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Switch. Nie przegap tego !

Vanillaware, słynne studio gier wideo, nadal zaskakuje swoim kolejnym wydawnictwem, Unicorn Overlord. Ta taktyczna gra RPG w świecie fantasy zapewnia epickie i innowacyjne wrażenia. Przygotuj się na zanurzenie się w tętniącym życiem świecie, zgromadź wielką armię i zdobywaj sławę w pięciu różnych krajach. Unicorn Overlord ukaże się 8 marca na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 (wersja cyfrowa) i Nintendo Switch. Obejrzyj zwiastun prezentacji poniżej:

Oryginalna koncepcja

W Unicorn Overlord studio Vanillaware łączy eksplorację rozległego, otwartego świata z innowacyjnym systemem walki, wiernym preferowanemu przez siebie stylowi. Będziesz mógł podróżować przez zapierające dech w piersiach krajobrazy, rekrutować ponad 60 unikalnych postaci i zwiększać swoją sławę w pięciu krajach tworzących ten fantastyczny wszechświat. Przygotuj się na ekscytującą i niezwykłą przygodę.

Wyjątkowa edycja kolekcjonerska

Oprócz standardowej edycji Unicorn Overlord, Vanillaware zaoferuje także edycję kolekcjonerską, która zachwyci najbardziej wymagających fanów. Zawiera fizyczną kopię gry, zestaw premium, podwójną płytę CD z 16-bitową ścieżką dźwiękową z 10 utworami na każdej płycie, 132-stronicowy artbook oraz ekskluzywną grę karcianą zawierającą 239 kart, żetonów i markerów. Edycja kolekcjonerska będzie zawierać także pakiet DLC „Atlus x Vanillaware Heraldry pack”, który można zamówić w przedsprzedaży, umożliwiający personalizację flagi Armii Wyzwolenia za pomocą emblematów ze Sfery Odyna, Smoczej Korony i 13 Strażników: Aegis Rim.

Data premiery, którą warto zapamiętać

Unicorn Overlord będzie dostępny od 8 marca 2024 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 (wersja cyfrowa) i Nintendo Switch. Czekając na premierę, zapoznaj się z naszą recenzją 13 Sentinels: Aegis Rim na Game Informer, a następnie zapoznaj się z naszymi przemyśleniami na temat Dragon’s Crown. I na koniec, nie przegap naszej recenzji Odin Sphere. Nie wahaj się i daj nam znać w komentarzach poniżej, czego oczekujesz od tej gry!

Źródło: www.gameinformer.com