Odkryj tajemnicę obrazu ANAでDS w Puzzle Swap na 3DS

Uwaga zagorzali fani 3DS, dziś porozmawiamy o funkcjach Streetpass i Spotpass. Niestety ta druga nie jest już dostępna ze względu na zamknięcie serwerów internetowych Nintendo. Jeśli jednak poruszasz się ze swoim 3DS-em, nadal możesz skorzystać z funkcji Streetpass (oczywiście pod warunkiem, że trafisz na kogoś innego z własną konsolą).

Polowanie na tajemniczy obraz

Jedną z gier korzystających z funkcji Streetpass była Puzzle Swap, która umożliwiała powolne ujawnianie obrazów za pomocą nowych kafelków. Niektóre z tych obrazów były ekskluzywne i oferowane za pośrednictwem funkcji Spotpass. Grupa fanów szuka obecnie ostatniego zdjęcia.

Obraz o nazwie ANAでDS (All Nippon Airways) był dostępny wyłącznie w Japonii od lipca do września 2012 r. Oznacza to, że obraz jest teraz dostępny wyłącznie za pośrednictwem funkcji Streetpass. Grupa internetowa, kierowana przez Benny’ego Rochwerga, zebrała dane ze wszystkich z wyjątkiem jednego z 63 paneli Puzzle Swap. Potrzebuje Twojej pomocy, aby znaleźć ostateczny obraz.

Zachowywanie obrazów

Po pobraniu ostatecznego obrazu za pomocą Streetpass Benny planuje udostępnić pliki główne dla wszystkich 63 paneli Puzzle Swap, umożliwiając każdemu pobranie ich do swojego 3DS i tym samym zachowanie każdego obrazu Puzzle Swap na przyszłość.

Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma dostęp do obrazu ANAでDS Puzzle Swap (możesz zobaczyć, jak wygląda za pośrednictwem Nintendo Fandom), nie wahaj się zostawić komentarza poniżej. W międzyczasie koniecznie obejrzyjcie wspaniały dokument StreetPass wydany przez naszego własnego Zion – jest dość długi, więc rozgośćcie się.

Źródło: www.nintendolife.com