Odkryj tajemnicę najnowszej kampanii przepustki bojowej Neverwinter, Echa przepowiedni


Na horyzoncie wisi ciemny omen w Nigdy zimąnajnowsza kampania karnetu bojowego, Echa przepowiedni. Ktoś lub coś wyrwało dziurę w Splocie, samym źródle magii, która przepływa przez świat Torilu. Gdy nierozpoznane twarze zaczynają wypełniać ulice Enklawy Protektora, wzniosły mędrzec z Shadowdale, Elminster, wysyła wezwanie do walecznych bohaterów Neverwinter, aby pomogli mu w śledztwie. Poszukiwacze przygód są potrzebni, aby zidentyfikować nikczemne siły stojące za splotem i pomóc chronić Wybrzeże Mieczy przed pewnym nieszczęściem.

Wezwanie do broni

Poszukiwacze przygód na każdym poziomie mogą dołączyć do wezwania Elminstera do broni, gdy pierwszy z trzech etapów kampanii przepustki bitewnej, Łza w splocie, wchodzi w życie 1 października.

Każde wydanie kamienia milowego przepustki bitewnej kusi graczy fascynującymi historiami, unikalnymi wątkami zadań i powtarzalnymi wyzwaniami. Uczestnicząc w każdym kamieniu milowym, gracze mogą zdobyć walutę kampanii Battle Pass, którą można wymienić na wiele atrakcyjnych nagród, które z pewnością poprawią ich Nigdy zimą doświadczenie!

Nigdy zimą

Kamienie milowe i nagrody

Pierwsze wydanie kamienia milowego rozpoczyna się wraz z Elminsterem Aumarem, którego można znaleźć w centrum Enklawy Protektora od 1 październikaNS. Pierwszy kamień milowy będzie dostępny przez cały październik, a kolejne etapy kampanii przepustki bitewnej będą z czasem automatycznie publikowane.

Każde wydanie będzie zawierało unikalny zestaw nagród, w tym:

Kamień milowy I: Łza w splocie

  • Standardowy artefakt Neverwinter
  • Artefakt Klejnot Północy
  • Neverwintan Jastrząb

Kamień milowy II: Prorocze opowieści

  • Towarzysz Neverwinter Knight
  • Corbin Czcigodny Towarzysz

Kamień milowy III: Smoków i wpływów

  • Odziany lew Neverwintan Mount
Nigdy zimą

Gracze mogą zdobywać walutę kampanii Battle Pass, wykonując zadania z Elminster lub wykonując tygodniowe zadania Legacy. Dodatkową walutę mogą zdobyć gracze na poziomie 5 i wyższym, dołączając do codziennych losowych kolejek. Opcjonalną przepustkę bojową Echoes of Prophecy można kupić przez cały czas trwania trzech wydań kamieni milowych, zapewniając graczom szansę na zdobycie dodatkowych przedmiotów lub wszelkich upragnionych nagród związanych z przepustką bitewną, które mogli przegapić po drodze.

Cieszymy się, że dołączysz do nas na tym ograniczonym czasowo wydarzeniu, które przygotowuje grunt pod nową, fascynującą historię, która pojawi się w świecie Nigdy zimą w niedalekiej przyszłości. Przygotuj ramiona, a do zobaczenia w październiku w Enklawie Protektora!

Nigdy zimą

Xbox Live

Nigdy zimą

Idealna światowa rozrywka


1041

Neverwinter to najważniejsza gra MMORPG Dungeons & Dragons, zawierająca szybką walkę i epickie lochy. Odkrywaj rozległe miasto Neverwinter i otaczające je regiony, walcz z wieloma wrogami i bądź częścią historii Zapomnianych Krain. Poznaj Dungeons & Dragons jak nigdy dotąd – Neverwinter to gra akcji MMORPG, która łączy intensywną walkę z klasyczną rozgrywką D&D. Podróżuj przez miasto Neverwinter i legendarny subkontynent Faerûn i zmierz się z największymi przeciwnikami z legendy D&D. Zbuduj własną legendę – Ożyw swoje przygody dzięki kultowym klasom i wyścigom D&D, zaawansowanym ścieżkom doskonałości, towarzyszom i niezwykłej gamie opcji dostosowywania. Niezależnie od tego, czy polujesz na smoki i beholdery w rozpadających się lochach, czy walczysz z innymi graczami w lodowych zakątkach Icespire Peak, przekonasz się, dlaczego Neverwinter jest najlepszym doświadczeniem w Dungeons & Dragons. Zoptymalizowany dla Xbox One – Neverwinter inspiruje klasyczne przygody Dungeons & Dragons dzięki w pełni zoptymalizowanej rozgrywce dla Xbox One. Dynamiczna rozgrywka akcji Neverwinter została zmapowana na kontroler Xbox One, dając przygodom możliwość poruszania się po polu bitwy i rzucania potężnych zaklęć z łatwością. Gracze Xbox One mogą również korzystać ze swojej listy znajomych Xbox One, aby znajdować innych i bawić się z innymi podczas eksploracji kultowych miejsc z uniwersum Dungeons & Dragons. Ta gra obsługuje języki angielski, francuski, niemiecki, włoski i rosyjski. Dodatkowe wymagania systemowe: Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, wymagane jest minimalne szerokopasmowe połączenie internetowe o przepustowości 512 Kb/s.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/01/unravel-the-mystery-of-neverwinter-echoes-of-prophecy/