Odkryj Star Wars Outlaws: rozgrywkę, datę premiery, informacje / Zostań do końca!

Ubisoft Forward rozpoczęło się szczegółową demonstracją rozgrywki dla Star Wars Outlaws. W tej grze przygodowej z otwartym światem występuje główna bohaterka Kay Vess, złodziejka chcąca odmienić swoje życie i tropiąca snajpera, aby nauczyć się jego umiejętności. To zabiera ją z targu na stacji kosmicznej do kultowego Mos Eisley na Tatooine.

Zanurz się w uniwersum Star Wars Outlaws

10-minutowa prezentacja z przewodnikiem skupia się na jednym aspekcie gry Outlaws, czyli tropieniu nieuchwytnych ekspertów w celu poznania ich fachu. Zostanie najszybszą strzeleczką w galaktyce i opanowanie sztuki sztuczek pomoże Kay przemienić się ze zwykłego (aczkolwiek poszukiwanego) złodzieja w legendarnego bandytę. Film pokazuje płynną rozgrywkę z ziemi na statek kosmiczny, z opcjonalną walką w kosmosie, pilotowaniem ścigaczy przez piaski Tatooine oraz sekwencjami infiltracji i walki.

Jeśli wolisz bardziej skondensowane podsumowanie tego, co oferuje Star Wars Outlaws, inny zwiastun oferuje skróconą wycieczkę po niektórych planetach, które odwiedzą gracze, napotkanych postaciach, systemach w grze oraz spojrzenie na niektóre kluczowe momenty w historii.

Data premiery i dostępne platformy

Star Wars Outlaws ukaże się 30 sierpnia na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Możesz dowiedzieć się więcej, odwiedzając nasze dedykowane centrum historii gier.

Źródło: www.gameinformer.com