Odkryj spektakularne europejskie miasta City Update VII już dziś!

Odkryj najpiękniejsze miasta w Europie dzięki Microsoft Flight Simulator

Z najnowszą wersją Microsoft Flight Simulator, która zawiera City Update VII: European Cities II, na pilotów czeka zróżnicowany i ekscytujący wybór lokalizacji w całej Europie. Ta aktualizacja obejmuje godne uwagi lokalizacje w całej Europie: Sztokholm w Szwecji, Niceę i Monako we Francji, Porto w Portugalii, a także Barcelonę i Madryt w Hiszpanii. Najnowsza aktualizacja rozległego i rozwijającego się oprogramowania Microsoft Flight Simulator z pewnością zachwyci i zainspiruje entuzjastów symulacji lotu.

Sztokholm, Szwecja

Sztokholm, stolica Szwecji i najbardziej zaludnione miasto, jest krajowym, regionalnym i globalnym centrum przemysłu, edukacji, finansów i kultury. Zbudowane na kilku nisko położonych wyspach w głębi lądu na Morzu Bałtyckim, w południowo-wschodniej części kraju, miasto jest bogate w dziedzictwo architektoniczne, w tym ratusz w Sztokholmie, wieżę Scandic Victoria Tower i kościół Riddarholmen oraz otaczającą go dzielnicę Gamla stan (stare miasto ).

Ładna, Francja

Nicea, położona w południowo-wschodniej Francji, w sercu Riwiery Francuskiej, niedaleko granicy z Włochami, znana jest również jako Riwiera Francuska. Miasto leży na skrzyżowaniu wzgórz, niskich gór i Morza Śródziemnego. Z nieba architektura Nicei prezentuje harmonijną paletę kolorów, szczególnie w odcieniach ziemi i terakoty. Piloci będą mogli podziwiać rozległe panoramy, a także poszczególne aspekty miasta, w tym katedrę w Nicei, plac Giuseppe Garibaldi i katedrę św. Mikołaja w Nicei.

Monako

Siedem mil na północny wschód od Nicei Monako jest niezależnym suwerennym państwem otoczonym przez Francję. Monako, zajmujące mniej niż milę kwadratową wybrzeża położonego pomiędzy górami a morzem, posiada dużą plażę Plage du Larvotto, a także dwa porty, Port Hercule i Port Fontvieille. Monako jest wizytówką różnorodności architektonicznej, od średniowiecza po współczesność. Godne uwagi lokalizacje to teatr Fort Antoine, Pałac Książęcy w Monako i kasyno Monte-Carlo.

Barcelona, ​​Hiszpania

Barcelona, ​​stolica Katalonii w Hiszpanii, uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miast na świecie i położona jest nad Morzem Śródziemnym, tuż na południe od granicy z Francją. Liczne arcydzieła architektury (od klasycznych po ultranowoczesne) znajdują się w Barcelonie. Na liście znajdują się Łuk Triumfalny, brama do Wystawy Światowej w Barcelonie w 1888 r., słynna katedra Sagrada Família i Torre Glòries (Torre Agbar), jedno z najbardziej charakterystycznych dzieł nowoczesnej architektury na świecie.

Porto, Portugalia

Położone na atlantyckim wybrzeżu północnej Portugalii Porto jest drugim po stolicy Lizbonie najbardziej zaludnionym miastem w kraju. Miasto rozwinęło się w czasach Cesarstwa Rzymskiego jako ważny port handlowy i przez wieki pozostawało ważne, zarówno w regionie, jak i na świecie. UNESCO uznało centrum Porto za miejsce światowego dziedzictwa kulturowego i jest również znane z mieszanki stylów architektonicznych, w tym neoklasycystycznego, barokowego i modernistycznego. Widoki z lotu ptaka na Porto, zwłaszcza nad „Starym Miastem”, gdzie Douro spotyka się z Oceanem Atlantyckim, są spektakularne.

Madryt, Hiszpania

Madryt, stolica i najbardziej zaludnione miasto Hiszpanii, położone niedaleko centrum kraju, w centralnej części Półwyspu Iberyjskiego. Jest to główne światowe centrum przemysłu, finansów, kultury i zarządzania międzynarodowego, w którym znajdują się jedne z najbardziej spektakularnych budynków na świecie, zarówno klasyczne, jak i niedawno wybudowane. Madryt słynie z wielu dzielnic z wąskimi, krętymi uliczkami i ogromnymi drapaczami chmur. Miejsca do zwiedzania w Madrycie wydają się nieskończone, ale obejmują Pałac Królewski w Madrycie, Pałac Cybele i obszar biznesowy Cuatro Torres, nowoczesną inwestycję obejmującą cztery najwyższe drapacze chmur w Hiszpanii i cztery z dziesięciu najwyższych w „Unii Europejskiej”.

Aktualizacja City Update VII: European Cities II jest już dostępna BEZPŁATNIE dla wszystkich posiadaczy Microsoft Flight Simulator. Upewnij się, że Twój symulator działa w wersji 1.37.18.0 (lub nowszej), pobierz City Update VII i odkrywaj Europę na zupełnie nowe sposoby. Niebo cię wzywa!

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Microsoft Flight Simulator, śledź @MSFSOfficiel na X (dawniej Twitter).

Źródło: www.flightsimulator.com