Odkryj specjalny pakiet Alicji do gry PowerWash Simulator na Xbox już 2 lipca 2024 r

Nowy pakiet specjalny Alicji zawiera pięć nowych poziomów, 10 osiągnięć i nowe elementy kosmetyczne. Mad Tea Party to wyjątkowy poziom, na którym jesteś malutki – na pozostałych poziomach powrócisz do swoich normalnych rozmiarów. Specjalny pakiet Alice’s Adventures dla PowerWash Simulator pojawi się na Xbox Series X|S i Xbox One 2 lipca 2024 roku.

Gotowy na odwróconą przygodę w Krainie Czarów?

Przygotuj się na wycieczkę do całkowicie brudnego królestwa Krainy Czarów dzięki specjalnemu pakietowi Alicja w Przygodach dla PowerWash Simulator, który będzie dostępny od 2 lipca 2024 r. na Xbox Series X|S i Xbox One. Ten specjalny nowy pakiet zawiera pięć nowych, szalonych poziomów, 10 osiągnięć i psychodeliczne kosmetyki dla Twojej postaci i myjki ciśnieniowej.

Odwróć mały, aby lepiej czyścić

Szalona Herbata to czwarta praca w minikampanii Alicja. Na tym poziomie umyjesz wyjątkowo brudny stół po hałaśliwej imprezie. Wydaje się, że to szybka robota, prawda? Nie do końca. Po raz pierwszy eksperymentowaliśmy z rozmiarem postaci gracza. Zostaniesz skurczony do wielkości łyżki i będziesz miał za zadanie oczyścić ciasta i naczynia dwa razy większe (a potem trochę).

Tworzenie nakrytego stołu

Cała praca odbywa się na stole, dlatego stworzyliśmy zabawne akcesoria i elementy, od klepsydr po czajniki, które tworzą zabawne środowisko do odkrywania miniaturowej myjki ciśnieniowej. Kolejną unikalną filozofią projektowania tego pakietu jest skupienie się na maksymalizmie, co naprawdę odróżnia go od podstawowej gry. Bogate, dziwaczne i ruchliwe tkaniny chowają się pod brudem, zapewniając bardzo satysfakcjonujące odsłonięcie przy każdym praniu.

Zanurz się w zwariowany świat specjalnego pakietu Alice’s Adventures

„Jestem bardzo podekscytowany reakcją graczy na ten pakiet” – podsumowuje Jenkins. „W tej historii jest mnóstwo humoru, mnóstwo naprawdę satysfakcjonujących i dziwacznych miejsc do odkrycia, a także wiele nawiązań do oryginalnej historii o Alicji, która moim zdaniem spodoba się ludziom”. Zatem udaj się do króliczej nory 2 lipca 2024 r., kiedy zostanie wydany specjalny pakiet Alice’s Adventures na Xbox Series X|S i Xbox One.

Źródło: news.xbox.com