Odkryj Sonic Rumble, mobilną grę Battle Royale dla 32 graczy!

Sega ujawniła Sonic Rumble, mobilną platformówkę typu Battle Royale dla 32 graczy, która ukaże się tej zimy. Jak to jest typowe dla gier typu Battle Royale, w Sonic Rumble rywalizuje ze sobą 32 graczy, rywalizujących na różnych poziomach i torach przeszkód, aby pozostać ostatnimi w tabeli.

Sprawdź Sonic Rumble w zwiastunie zapowiedzi poniżej:

Z ujawnionego zwiastuna jasno wynika, że ​​gracze kontrolują różne postacie ze świata Sonic the Hedgehog firmy Sega, w tym oczywiście Sonica, Tailsa, Knucklesa, Shadowa, Amy, Dr. Eggmana i prawdopodobnie jeszcze więcej. Podczas gry zbierasz pierścienie, które służą do dostosowywania postaci za pomocą specjalnych strojów i nie tylko.

Nie ma jeszcze daty premiery Sonic Rumble, ale Sega twierdzi, że ukaże się tej zimy. Ponieważ jest to gra mobilna, oczekuje się, że będzie dostępna na iOS i Androida. Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem gry, możesz już teraz zapisać się do testów beta.

Aby dowiedzieć się więcej o ulubionym przez wszystkich niebieskim jeżu, przeczytaj naszą recenzję Sonic Frontiers, a następnie naszą recenzję Sonic Superstars. Następnie obejrzyj nasz ekskluzywny wywiad wideo z Takashim Iizuką z Sonic na temat drogi Segi do Dreamcast.

Czy zamierzasz zagrać w Sonic Rumble jeszcze w tym roku? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com