Odkryj skórkę Jean-Claude’a Van Damme’a dla Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1

Fani Mortal Kombat z radością odkryli zapowiedź nowej skórki Johnny’ego Cage’a, granej przez Jean-Claude’a Van Damme’a, podczas programu YouTube „Hot Ones”. Ed Boon, współtwórca serii, wyjaśnił, że współpraca ze słynnym mistrzem sztuk walki i aktorem to „moment pełnego koła” dla Mortal Kombat.

Wyprawa Van Damme’a

Kiedy twórcy pierwszej gry Mortal Kombat wpadli na pomysł stworzenia gry opartej na Van Damme, próbowali się z nim skontaktować, ale bezskutecznie. Ed Boon wyjaśnił, że jako młody twórca gier wideo rozumiał, dlaczego Van Damme mógł odrzucić ofertę. Jednak po kilku próbach w końcu udało im się zapewnić mu udział w nowej grze, dając mu głos postaci Johnny’ego Cage’a.

Gorące i Megan Fox

Udział Eda Boona w programie „Hot Ones” jest częścią promocji nowej gry Mortal Kombat 1. Program ten polega na podjęciu wyzwania polegającego na degustacji ostrego sosu podczas odpowiadania na pytania na określony temat. W innym miejscu ogłoszono także, że Megan Fox dołączy do obsady gry i wcieli się w wampirzycę Nitarę.

Jeśli chcesz zobaczyć pełne ujawnienie Jean-Claude’a Van Damme’a w odcinku Hot Ones, przejdź do 5:50 minuty filmu.

Podziel się swoim entuzjazmem

Czy jesteście podekscytowani widokiem Jean-Claude’a Van Damme’a w roli Johnny’ego Cage’a w Mortal Kombat 1? Co sądzisz o dotychczasowym wyborze postaci w tej nowej grze? Daj nam znać w komentarzach!

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com