Odkryj skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth

Odkryj skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth

W grze Final Fantasy 7 Rebirth jest wiele przedmiotów do znalezienia, ale niektóre z nich mogą być trudne do znalezienia. Istnieje jednak sposób na ich zdobycie. Przygotuj się na poszukiwanie skarbu Króla Piratów!

Jak zdobyć skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth

Odkrycie skarbu Króla Piratów możliwe jest już od rozdziału 12: Złoty Klucz, w którym Tiny Bronco rozbija się i przemienia w statek.

Działalność rozpoczyna się w Costa del Sol. Po prostu udaj się do doku, w którym zacumowany jest Tiny Bronco i otwórz skrzynię ze skrzyżowanymi eterycznie fioletowymi mieczami. Pojawi się mapa skarbów pokazująca lokalizację czterech Jaskiń Piratów. Możesz je odwiedzać w dowolnej kolejności, ale ponumerowaliśmy je na podstawie ich bliskości do Costa del Sol.

Żeglowanie po Oceanie Południkowym w poszukiwaniu reliktów piratów

Poszukiwanie skarbu Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth zabierze Cię do małych obszarów z Jaskiniami Piratów. Aby się tam dostać, trzeba „nawigować” na pokładzie Tiny Bronco:

– Naciśnij lewy krzyżyk kierunkowy, aby wyświetlić mapę skarbów.
– Przytrzymaj przycisk L1, aby go powiększyć i sprawić, że znaki „X” będą bardziej widoczne.
– Możesz także nacisnąć prawą stronę pada kierunkowego, aby ukryć mapę, jeśli nie chcesz zaśmiecać ekranu.

W każdej Jaskini Piratów znajduje się specjalny potwór do pokonania. Po pokonaniu przeciwnika otwórz skrzynię ze skarbami, aby zdobyć Relikt Pirata. Podczas eksploracji Tiny Bronco regularnie sprawdzaj mapę skarbów.

Co zrobić z reliktami piratów

Prawie zdobyłeś skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć Kompas Corsaira. Aby to zrobić, po prostu otwórz menu Transmutacji przedmiotu i przejdź do zakładki Akcesoria. Powinieneś zobaczyć plan Kompasu Korsarza, który można wytworzyć przy użyciu czterech znalezionych Reliktów Piratów.

Korzystanie z kompasu Corsaira

Teraz, gdy masz już kompas Corsaira, czas go użyć. Podczas eksploracji Oceanu Południkowego na pokładzie Tiny Bronco będziesz okresowo widzieć złoty celownik ze strzałką. Podążaj w kierunku wskazanym przez tę strzałkę, gdyż prowadzi ona do kilku fioletowych pojemników. Często zawierają Pirate Jetsam, a także inne rzadkie materiały.

I gotowe, już wiesz, jak skompletować skarb Króla Piratów w Final Fantasy 7 Rebirth. Jeśli chcesz odkryć więcej sekretów i elementów do odblokowania na koniec gry, zapoznaj się z naszym przewodnikiem przywoływania Gilgamesza.

W Final Fantasy 7 Rebirth czeka na Ciebie wspaniała przygoda. Mamy dla Ciebie wszystkie wskazówki i strategie w naszym centrum przewodników FF7 Rebirth.

Źródło: www.gamespot.com