Odkryj sezon Chill 2023 w Splatoon 3 z nową muzyką i bronią!

Sprawdź najnowsze wiadomości dotyczące Splatoon 3

Subskrybuj kanał YouTube Life Nintendo. Nintendo podzieliło się właśnie nowymi informacjami na temat kolejnego sezonu Splatoon. Dowiedz się, co do tej pory zostało ujawnione.

Nowa postać o imieniu Megalodontia, nowy Łososiowaty, dołącza do Splatoon w grudniu. Szacuje się, że jest to największy zaobserwowany dotychczas gatunek, a jego ugryzienie sięga promienia 1,4 łodzi. Tak, jednostką miary jest łódź! Desperackie czasy wymagają desperackich środków!

Kolejnym dodatkiem jest Snipewriter 5B, który pojawia się z poprawioną wersją swojej broni pomocniczej. Broń z okrętem podwodnym Ink Wall i specjalnością Ink Storm!

Sezon Chill 2023 w Splatoon 3

Nintendo ogłosiło niedawno nadejście „Chill Season 2023” dla Splatoon 3. Będzie on dostępny w grze od 1 grudnia. Wraz z tą zapowiedzią Nintendo udostępnia także nowy zwiastun, na którym fani będą mogli posłuchać najnowszego singla i obejrzeć teledysk do Chirpy Chips.

Oprócz tego sezonowego ogłoszenia, Nintendo wydało także nową aktualizację dla Splatoon 3, wprowadzającą grę do wersji 5.2.0. Dodatkowo w tym tygodniu pojawi się także nowy pakiet kart amiibo Deep Cut.

Dla fanów Nintendo nowy sezon Splatoon 3 zapowiada się na pełen nowych funkcji! Nie możesz się doczekać, żeby to odkryć?

Jeśli macie jakieś inne informacje na temat przyszłego sezonu, dajcie nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com