Odkryj sekret dominacji w Wieży w Minecraft Dungeons

Wieża w Minecraft Dungeons to wyzwanie, które nie jest dla osób o słabych nerwach. Tylko jeden błąd i możesz pożegnać się ze wspinaczką po schodach. Fakty te opierają się na niedawnym – powiedzmy bardzo uzasadnionym – badaniu moich 2759 prób zdobycia tej wysokiej konstrukcji. Badanie ujawnia interesujące wyniki dotyczące ogólnego zachowania gracza. Każda z tych prób kończyła się głośnymi krzykami, zawodzącymi przeprosinami lub kilkoma przypadkami histerycznego płaczu uczestnika w kącie. Jednak te badania empiryczne nie wykazały, że brak sukcesu nie był kwestią kompetencji, ale kwestią „atmosfery”.

Nowe podejście

Uzbrojony w dobry humor, żądzę zemsty i parę zamkniętych hełmów wchodzę do Wieży po raz 2760, pewien, że ta próba będzie inna od wszystkich moich poprzednich niepowodzeń. Grając w zupełnie nowy utwór lo-fi z Minecraft Dungeons podczas mojej rozgrywki, mam pewność, że moje tętno utrzyma się na rozsądnym poziomie i nie pozwolę, aby stres mnie przytłoczył. W końcu jak ta fascynująca, godzinna aranżacja mogła sprawić, że poczuję się inaczej niż zrelaksowany?

Obiecujący postęp

Lepszego początku nie mogłem sobie wymarzyć. Utwór rozpoczyna się kojącą, ale taktyczną aranżacją Dalarny – delikatnej piosenki zwykle odtwarzanej w obozie. Piętra mijają tak szybko, jak gracz wyposażony w Buty Szybkości, a ja powoli buduję swój awatar. Decyduję się na wersję z mnóstwem zaklęć mieczem i artefaktem Skażonych Nasion, przecinając sobie drogę przez fale stworzeń. Idzie całkiem nieźle!

Moc muzyki

Około siódmej minuty robi się intensywnie, gdy muzyka nabiera tajemniczego, niemal groźnego stylu. Dziwne, obce dźwięki przeplatają się ze drapaniem starego winylu, a mimo to jest to muzyka wpadająca w ucho. Dotyka mnie do tego stopnia, że ​​jestem z nią w całkowitej harmonii. Jestem niepokonany! Bóg wśród stworzeń! NIC MNIE NIE MOŻE POKONAĆ!!!

Nowy cel

Na 20 poziomie zostaje pokonany przez zrzędliwego Endersenta, który zadaje mi kilka brutalnych ciosów w twarz. Mój ponury rekord trwa, ale przynajmniej skończyłem w dobrym nastroju dzięki innemu utworowi. Nie udało mi się obalić Wieży, ale odkryłem nową ścieżkę koncentracji do nauki!

Źródło: news.xbox.com