Odkryj sekret bossa Boskiej Bestii Tańczącego Lwa w Elden Ring

Pokażemy Ci sekrety bossa Boskiej Bestii Tańczącego Lwa, groźnego wroga w grze wideo Elden Ring. Ten imponujący szef inspirowany jest tradycyjnym chińskim tańcem lwa i pod sukienką kryje niesamowitą niespodziankę. Odkryjmy razem, co kryje się pod maską tego majestatycznego stworzenia.

Zaskakujące odkrycie

Boss Boss Boska Bestia Tańczący Lew jest jednym z pierwszych dużych bossów w DLC Elden Ring, zlokalizowanym na szczycie Wieży Belurat. Jego wirujący i dziki wygląd, inspirowany chińskim tańcem lwa, kryje pod peleryną pilnie strzeżoną tajemnicę. Rzeczywiście, pod pokrytym tkaniną ciałem widać ludzkie nogi, jednak gdy jest ono w ruchu, trudno dostrzec więcej szczegółów.

To dzięki wyjątkowej pracy Youtubera BonfireVN możemy teraz podziwiać to, co kryje się pod sukienką Tańczącego Lwa Boskiej Bestii. Dwóch performerów, głównie nagich i animowanych, jest ukrytych pod tkaniną i zwinnie kontroluje bestię po zdjęciu pokrywy.

Imponujące widowisko

Artyści, ubrani prosto w przepaskę biodrową i spódnicę ze zbroją, poruszają się wraz ze stworzeniem i oferują fascynujący spektakl. Akrobatyczne ruchy Tańczącego Lwa wskazują na imponującą technikę wykonawców, chociaż niektóre przerysowane ruchy ujawniają oszustwo kryjące się za iluzją.

Ta dbałość o szczegóły i chęć zaskakiwania graczy nie jest niczym nowym dla FromSoftware, które stworzyło już niezapomniane chwile w Elden Ring. Zajrzenie za kulisy projektu tego kultowego bossa dodaje nowy wymiar rozgrywce, choć może niektórych graczy zaskoczyć.

Jeśli więc chcesz odkryć tajemnice Tańczącego Lwa Boskiej Bestii i lepiej zrozumieć, jak to działa, nie wahaj się i rzuć okiem na to zaskakujące odkrycie. Kto wie, co odkryjesz, gdy odsuniesz zasłonę iluzji w fantastycznym świecie Elden Ring?

Źródło: www.eurogamer.net