Odkryj Rocket Knight Adventures: Re-Sparked na Nintendo Switch i innych konsolach od 11 czerwca 2024 r.

Oczekiwany powrót Rocket Knight Adventures: Re-Sparked na Nintendo Switch i konsole

Konami ujawniło, że Rocket Knight Adventures: Re-Sparked ukaże się na Nintendo Switch i innych konsolach 11 czerwca 2024 roku.

Za nieco ponad miesiąc opos rycerz Konami powróci. Re-Sparked to zbiór wszystkich trzech gier Sparkster – Rocket Knight Adventures, Sparkster: Rocket Knight Adventures 2 i Sparkster.

Cyfrowe zamówienia przedsprzedażowe są już dostępne w sklepie Switch eShop (Ameryka Północna), a jeśli dokonasz rezerwacji przed 12 czerwca, otrzymasz 15% zniżki.

Jeśli nigdy nie miałeś okazji zagrać w te ukochane, ale często zapomniane klasyki, sprawdź przegląd kolekcji bezpośrednio od Konami:

Rocket Knight Adventures: Nowa iskra

To elektryzująca kolekcja 3 klasycznych gier, w których gracze mogą ponownie przeżyć nostalgiczne wrażenia związane z grami typu side-scrolling. Zostań kultowym Sparksterem (rycerzem oposa), w którym legendarna postać walczy z armią robotów, świń i stawia czoła różnym bossom. Używaj różnych manewrów, aby walczyć z wrogami potężnymi atakami. Dzięki bohaterskim wysiłkom i niezliczonym bitwom Sparkster pragnie za wszelką cenę ocalić księżniczkę.

Gracze będą mogli cieszyć się kluczowymi funkcjami, takimi jak:

  • W ramach serii dostępne są 3 gry
  • 2 nowe tryby, w których nie można grać: 1. Muzeum i 2. Odtwarzacz muzyki
  • Boss Rush, aby od razu przejść do walki z bossem
  • Zapisz grę (postęp) w dowolnym momencie
  • Funkcja przewijania, powrót do gry na krótki czas (maksymalnie 5 sekund)
  • Różnorodne ustawienia wyświetlania (różne rozmiary ekranu do gry)

Fizycznymi wersjami gry zajmuje się firma Limited Run Games, których premiera ma nastąpić w lipcu. Jednak w chwili pisania tego artykułu nakład wszystkich wersji gry został wyczerpany. Trzymamy kciuki, żeby powrócił do ich sklepu!

Kolekcja, której nie można przegapić w czerwcu?

Czy zamierzasz odebrać tę kolekcję w czerwcu? Daj nam znać w komentarzach.

Źródło: www.nintendolife.com